Workshopy během vyučování

Bricks 4 Kidz nabízí workshopy s LEGO® Technic na základních školách.

Díky kostkám LEGO® se žáci ponoří do světa vědy, techniky, strojírenství a matematiky. Náš přístup odpovídá americkému vzdělávacímu programu STEM (Science, Technology, Engeneering and Math).

Na workshopech Bricks 4 Kidz budou děti pracovat se svými oblíbenými kostičkami LEGO® a zároveň nevědomky rozvíjet důležité dovednosti, jako je například schopnost řešit problémy a umění komunikovat. Náš přístup vede žáky k učení hrou, podporuje jejich představivost, jemnou motoriku a schopnost spolupracovat. Zároveň pro ně bude zábavným oživením běžného vyučování. Všechny děti postaví motorizovaný model ze speciální sady Bricks 4 Kidz podle našeho jedinečného návodu. Každý žák si domů odnese vytištěné shrnutí nejdůležitějších informací o daném modelu, díky němuž si bude moci probranou látku zopakovat i doma s rodiči. Workshop trvá jednu vyučovací hodinu a může být přizpůsoben specifickým požadavkům Vaší školy.

Bricks 4 Kidz dodá návody, LEGO® sady i školené lektory. Ocenili bychom možnost spolupracovat s Vaší školou a dodat Vašim žákům řadu zajímavých vzdělávacích programů.

Naštivte naše lokality, kde najdete více informací a aktuální rozvrhy.

Photo Gallery

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.
Type: OAuthException
Code: 10
Click here to Troubleshoot.
View Full Facebook Gallery

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®!

Copyright © 2018 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.