Firemní akce pro děti i dospělé

Ať už hledáte zábavu na vánoční večírek, nebo na jakoukoliv jinou firemní akci, Bricks 4 Kidz představuje ideální řešení! Díky kostičkám LEGO®, které si oblíbili kluci i holky všech věkových kategorií, bude o zábavu pro Vaše děti postaráno.

Flexibilita Bricks 4 Kidz spočívá v tom, že můžeme děti bavit i dlouhé hodiny bez ohledu na to, zda se akce bude konat v zasedačce, nebo třeba na zahradě. Pro mladší stavitele máme připravené jednodušší modely a pro ty starší zase motorizované modely z LEGO® Technic.

Naše firemní akce Bricks 4 Biz jsou ideální pro stmelení pracovního kolektivu! Zaručí Vašim zaměstnancům zábavnou a jedinečnou zkušenost, při níž se dostanou do situací, které prohloubí jejich empatii a utuží jejich vzájemné vztahy. To vše díky kostkám LEGO®!

Akce Bricks 4 Biz přizpůsobíme konkrétním potřebám Vašeho týmu. Zaměříme se především na dovednosti, které se Vašim zaměstnancům budou hodit v jejich každodenní praxi.

Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte více o našich firemních Bricks 4 Kidz a Bricks 4 Biz balíčcích!

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®!

Copyright © 2018 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.