Creativity Center B4K v Praze 5!

Otevřeli jsme Creativity Center u Arbesova náměstí!

Máme teď k dispozici úžasný prostor pro příměstské tábory, workshopy, kroužky a narozeninové oslavy! 

Creativity Center

Mimoškolní kroužky

Bricks 4 Kidz® mimoškolní programy pracují s LEGO® kostičkami, které dětem přinášejí vzdělání formou hry. Každá hodina je jedinečná, zábavná a bohatá na informace i zážitky. Na hodinách používáme LEGO® kostičky, které milují již celé generace dětí na celém světě. Specializujeme se na LEGO® Technic, které dětem umožňuje sestavit pohyblivé modely a poznat, jak fungují různé zajímavé předměty.

Program Bricks 4 Kidz

Workshopy

Na Bricks 4 Kidz® workshopech se děti dozví o zajímavých tématech a pomocí stavění tématických modelů z LEGO® kostiček si probírané téma lépe představí a pochopí jej. Děti se tak učí formou hry, během které zapojují více smyslů, a proto získané informace snáze uchovají, navíc rozvíjejí svou tvořivost a jemnou motoriku.

Program Bricks 4 Kidz

Bricks 4 Biz - Teambuilding

LEGO® kostky jedinečným způsobem podporují kreativní myšlení a pomáhají zaměstnancům vymanit se ze zajetých kolejí tím, že se zaměří na řešení konkrétních problémů a nutí účastníky přemýšlet jiným způsobem.

Program Bricks 4 Biz

Tábory

Bricks 4 Kidz® tábory jsou pro děti skvělý a zábavný způsob, jak strávit své školní prázdniny a volný čas! Děti staví z kostiček LEGO® speciálně navržené modely, hrají hry a objevují svět strojírenství, architektury a filmové tvorby.

Program Bricks 4 Kidz

Oslavy

Oslavte narozeniny svého dítěte na jedinečné party Bricks 4 Kidz®! Společné vzpomínky postavíme z oblíbených LEGO® kostiček, které jistě potěší chlapce i dívky od předškoláků až po děti na druhém stupni ZŠ. Oslavenec se navíc může těšit na drobnou upomínku na tuto neobvyklou oslavu.

Nabídka oslav

Robotika

Vyzkoušejte naše jedinečné lekce juniorské a pokročilé robotiky. Děti během nich staví motorizované modely a jednoduše je přivádí k životu použitím LEGO® WeDo® softwaru. Postupným zvyšováním dovedností přejdou děti k LEGO® EV3 Mindstorms® lekcím a náročnějšímu robotickému stavění a programování!

Program Bricks 4 Kidz

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

+420 605 908 808

Vítejte v Bricks 4 Kidz® Praha 1, 2, 3 a 5

Kurzy Bricks 4 Kidz® dávají dětem přiležitost společně se učit, stavět a hrát si…s kostičkami LEGO®.

Programy jsou postaveny na našich vlastních modelových pláncích, navržených inženýry a architekty, které jsou plné nápaditých témat, například vesmír, stavitelství i zábavné parky. Speciální projektové sady Bricks 4 Kidz® umožňují vzdělávat děti v daných oblastech formou her. V Bricks 4 Kidz® zastáváme názor, že se žáci nejvíce naučí skrze činnosti, ve kterých mohou zapojit svou zvídavost a kreativitu.

CREATIVITY CENTER – Elišky Peškové 323/1, Praha 5

V Creativity Center jsme pro Vás od řijna připravili tyto pravidelné kroužky:

Ponděli
Robotika s LEGO EV3® (8-15 let)  16-17:20h
Bricks 4 Kidz (6-12 let)    14-14:50h 
Středa
Bricks 4 Kidz in English (6-12 years)   14-14:50h
Robotics s LEGO EV3® in English (8-15 years) 16-17:30h
Čtvrtek  
Bricks 4 Kidz pro menší (2-4 roky) s doprovodem    10:30-11:30h
Bricks 4 Kidz (6-12 let)    14-14:50h
Robotika s LEGO EV3® (8-15 let)  16-17:30h
Pátek
Bricks 4 Kidz (6-12 let)    14-14:50h

Můžete se přihlásit zde.

 

Stavíme úžasné modely

Bricks 4 Kidz® programy pracují s LEGO® kostičkami, ze kterých děti staví speciálně navržené modely, což jim přináší vzdělání formou hry a navíc rozvíjejí svou tvořivost a jemnou motoriku.

Mají pocit, že si jen HRAJÍ. A Vy přitom víte, že se UČÍ.

Aktuální rozvrh

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.