Kurzy pro školky

 

Vzdělávací program Bricks 4 Kidz bude bavit i předškoláky! Nechte je, ať se s námi učí, stavějí a hrají si s kostkami LEGO®!

Díky Bricks 4 Kidz a kostičkám LEGO® DUPLO® se děti naučí základům vědy, technologie, strojírenství a matematiky. Náš program podporuje základní předškolní dovednosti velice zábavnou formou, která je založená na stavění a hraní si s populárními kostkami LEGO®. Náš jedinečný přístup Vašemu předškolákovi ukáže, že učení může být velká zábava!

Je dokázáno, že vzdělávací program založený na stavění z kostek LEGO® podporuje u dětí v předškolním věku poznávací schopnosti a jemnou i hrubou motoriku. Náš program je zároveň připraví na školní prostředí a naučí je například poznávat barvy, pojmenovávat tvary či srovnávat velikosti. Stavění z kostek LEGO® navíc podporuje dětskou představivost a kreativitu.

Nabízíme řadu témat, například: Na farmě, Zajímavá místa, V domě a další.

Cílem předškolního programu Bricks 4 Kidz je:

• aby se děti naučily pozorovat svět kolem sebe a uměly využít svých znalostí
• aby se děti staly aktivními žáky, kteří se nebojí zeptat jak, proč, kdy a kde
• aby děti poznaly nové kamarády
• aby se děti naučily komunikovat a navazovat sociální interakce například díky spolupráci ve skupinkách

Naštivte naše lokality, kde najdete více informací a aktuální rozvrhy.

Photo Gallery

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: (#100) Object does not exist, cannot be loaded due to missing permission or reviewable feature, or does not support this operation. This endpoint requires the 'pages_read_engagement' permission or the 'Page Public Content Access' feature or the 'Page Public Metadata Access' feature. Refer to https://developers.facebook.com/docs/apps/review/login-permissions#manage-pages, https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#reference-PAGES_ACCESS and https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#page-public-metadata-access for details.
Type: OAuthException
Code: 100
Click here to Troubleshoot.
View Full Facebook Gallery

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®!

Copyright © 2018 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.