Vytvářejte, stavte a programujte roboty s technologií LEGO® WeDo® a LEGO® MINDSTORMS® EV3. 

Užijte si spoustu zábavy, objevte zásady kódování a dokončete také složitější výzvy! Postavte skutečné roboty a naprogramujte je tak, aby sami dělali zábavné a úžasné věci!

V Bricks 4 Kidz® nabízíme naše dva robotické programy – Junior robotiku s LEGO® WeDo® a program robotiky pro pokročilé LEGO® MINDSTORMS®. Oba programy nabízíme v rámci vzdělvání STEM, které je propojení oborů jako je VĚDA (Science), TECHNOLOGIE (Technology), STROJÍRENSTVÍ (Engeneering) a MATEMATIKA (Mathematic).

Junior robotika s LEGO® WeDo 2.0® (věk 7 – 11 let)

Junior robotika je náš úvodní program při kterém používáme LEGO® WeDo 2.0®.  Program je navržen tak, aby dětem názorně představil robotiku a naučil je základním principům kódování.

 

Děti se spolu s námi naučí vytvořit programy s použitím softwaru LEGO® WeDo® pro ovládání našich modelů BRICKS 4 KIDZ®, které si

samy postaví! Tento program nabízíme na sérii workshopů, na který pak navazuje náš další program – robotika pro pokročilé LEGO® MINDSTORMS®.

Můžete vyzkoušet juniorskou robotiku Bricks 4 Kidz na pravidelných kroužcích ve školách, víkendových workshopech a letních příměstských táborech!

Robotika s LEGO® MINDSTORMS® EV3 (věk 9 – 13 let)

Naše programy pokročilé robotiky s LEGO® MINDSTORMS® EV3 jsou navrženy tak, aby provedly děti úvodem do robotiky a zašly až k pokročilým konstrukcím. To vše v zábavném, přátelském a tvořivém prostředí.

Na našich workshopech MINDSTORMS® robotiky si děti osvojí základní principy robotiky a programování s použitím LEGO®

MINDSTORMS® EV3 a vlastních projektů Bricks 4 Kidz®! Děti se naučí jak navrhnout a naprogramovat robota, používat motory, senzory a další pomůcky, aby jejich robot dokázal splnit požadavané úkoly.

Každý workshop je součástí našeho vlastního programu složeného ze 7-mi etap, navržených tak, aby provedl děti od nulových znalostí až po první LEGO® ligu!

Bricks 4 Kidz nabízí robotiku MINDSTORMS® pro vaše děti při mimoškolních aktivitách, víkendových workshopech a na letních příměstských táborech!

Navštivte naše lokality, kde najdete více informací a aktuální rozvrhy.

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®!

Copyright © 2018 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.