Příměstské tábory Bricks for Kidz

Tábory Bricks for Kidz jsou oblíbené a veselé tábory, kdy si hrajeme a učíme se s kostičkami LEGO®. 

Bricks 4 Kidz® příměstské tábory jsou zábavným a neotřelým způsobem, jak mohou děti strávit své prázdniny. Pomocí LEGO® kostiček staví děti speciálně navržené modely, hrají hry a poznávají svět vědy, architektury, robotiky nebo programování video her. Děti během několika dní zažijí nejen LEGO® hrátky, ale i venkovní aktivity, soutěže a naučí se novým věcem.

Podnikneme společné dobrodružství do Jurského Parku? Budeme bojovat na straně dobra v Hvězdných válkách, v Minecraftu nebo své síly změříme na Olympiádě?

Nabízíme příměstské tábory přes celé léto i během školního roku. Aktuální nabídku najdete v našem rozvrhu. Kdybyste hledali možnosti jednodenních táborů během termínů ředitelského volna na vaší škole, kontaktujte nás! Radí pomáháme!

Navštivte naše lokality, kde najdete více informací a aktuální rozvrhy.

Photo Gallery

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.
Type: OAuthException
Code: 10
Click here to Troubleshoot.
View Full Facebook Gallery

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®!

Copyright © 2018 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.