Příměstské tábory Bricks for Kidz

Tábory Bricks for Kidz jsou oblíbené a veselé tábory, kdy si hrajeme a učíme se s kostičkami LEGO®. 

Bricks 4 Kidz® příměstské tábory jsou zábavným a neotřelým způsobem, jak mohou děti strávit své prázdniny. Pomocí LEGO® kostiček staví děti speciálně navržené modely, hrají hry a poznávají svět vědy, architektury, robotiky nebo programování video her. Děti během několika dní zažijí nejen LEGO® hrátky, ale i venkovní aktivity, soutěže a naučí se novým věcem.

Podnikneme společné dobrodružství do Jurského Parku? Budeme bojovat na straně dobra v Hvězdných válkách, v Minecraftu nebo své síly změříme na Olympiádě?

Nabízíme příměstské tábory přes celé léto i během školního roku. Aktuální nabídku najdete v našem rozvrhu. Kdybyste hledali možnosti jednodenních táborů během termínů ředitelského volna na vaší škole, kontaktujte nás! Radí pomáháme!

Navštivte naše lokality, kde najdete více informací a aktuální rozvrhy.

Photo Gallery

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: (#10) This endpoint requires the 'pages_read_engagement' permission or the 'Page Public Content Access' feature. Refer to https://developers.facebook.com/docs/apps/review/login-permissions#manage-pages and https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#reference-PAGES_ACCESS for details.
Type: OAuthException
Code: 10
Click here to Troubleshoot.
View Full Facebook Gallery

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®!

Copyright © 2018 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.