B4K Team 

 


Petra Matějovská

Jsem advokátkou v České republice a ve státě New York. Poslední roky se jsem se zabývala vzděláváním právníků v rámci mezinárodní právní kanceláře. Hledala jsem, jak propojit vzdělávání se zábavou i pro děti, jak skloubit svoji profesi s chytrou zábavou. Tak jsem společně se svým starším synem objevila Bricks 4 Kidz®, která využívá kostiček LEGO®. V současné době se zaměřuji na strategické fungování v rámci Prahy 6 a Prahy 7, ráda zaskakuji za naše lektory, pokud nemohou, připravuji vzdělávací vstupy do vyučování na prvním stupni základních škol a učím kroužky Bricks 4 Kidz® na Parklane International School.

   

Lucie Kysilková

Vystudovala jsem FTVS Univerzity Karlovy v Praze. Profesionálně jsem se věnovala basketbalu, který jsem hrála od svých 13ti let. Svůj volný čas trávím s dětmi, kdy pomáhám se sportovní přípravkou a na individuálních i skupinových lekcích plavání, kde se snažím předávat své zkušenosti a to nejen z oblasti sportu. Nyní vedu naše kroužky Bricks4Kidz®, dělám lektorku na narozeninových oslavách a příměstkých táborech či táborech. Mezi mé další záliby patří vše co se týče sportu jak aktivně tak i pasivně, stavebnice LEGO® Starwars,  Architecture a Bricks4kidz, pěkná kniha, zahrádka a dobré jídlo.

Vojtěch Čech

Vojtěch studuje na Fakultě tělesné výchovy a sportu, obor tělesná výchova a sport. Profesionálně dělal atletiku-desetiboj. Zaměřuje se na  LEGO juniorskou robotiku WeDo.

Mezi jeho záliby kromě sportování patří, stavění LEGO® Technic, cestování a trénování svého psa na agility.

Daniela Basařová

lektorka na školka Tetty, MŠ Duhovka

Je mi 21 let a jsem studentkou VŠCHT. S Bricks4Kidz jsem již druhým rokem. S dětmi jsem pracovala již dříve – od 15 let jako vedoucí ve skautu, později jsem také hlídala a doučovala anglický jazyk. Dále také vlastním certifikát CAE. Ve volném čase ráda vařím a cestuji.

Eva Nováková

lektorka na ZŠ Norbertov, ZŠ Pod Marjánkou, ZŠ Petřiny Jih a Petřiny Sever

Jan Friedel

lektor na ZŠ Hanspaulka

Rostislava Tománková

lektorka na Duhovka škola

Marek Šulák

lektor na ZŠ Na Dlouhém Lánu a ZŠ Červený Vrch

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Photo Gallery

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.
Type: OAuthException
Code: 10
Click here to Troubleshoot.
View Full Facebook Gallery

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2018 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.