B4K Team 

 


Petra Matějovská

Jsem advokátkou v České republice a ve státě New York. Poslední roky se jsem se zabývala vzděláváním právníků v rámci mezinárodní právní kanceláře. Hledala jsem, jak propojit vzdělávání se zábavou i pro děti, jak skloubit svoji profesi s chytrou zábavou. Tak jsem společně se svým starším synem objevila Bricks 4 Kidz®, která využívá kostiček LEGO®. V současné době se zaměřuji na strategické fungování v rámci Prahy 6 a Prahy 7, ráda zaskakuji za naše lektory, pokud nemohou, připravuji vzdělávací vstupy do vyučování na prvním stupni základních škol a učím kroužky Bricks 4 Kidz® na Parklane International School.

   

Lucie Kysilková

Vystudovala jsem FTVS Univerzity Karlovy v Praze. Profesionálně jsem se věnovala basketbalu, který jsem hrála od svých 13ti let. Svůj volný čas trávím s dětmi, kdy pomáhám se sportovní přípravkou a na individuálních i skupinových lekcích plavání, kde se snažím předávat své zkušenosti a to nejen z oblasti sportu. Nyní vedu naše kroužky Bricks4Kidz®, dělám lektorku na narozeninových oslavách a příměstkých táborech či táborech. Mezi mé další záliby patří vše co se týče sportu jak aktivně tak i pasivně, stavebnice LEGO® Starwars,  Architecture a Bricks4kidz, pěkná kniha, zahrádka a dobré jídlo.

Vojtěch Čech

Vojtěch studuje na Fakultě tělesné výchovy a sportu, obor tělesná výchova a sport. Profesionálně dělal atletiku-desetiboj. Zaměřuje se na  LEGO juniorskou robotiku WeDo.

Mezi jeho záliby kromě sportování patří, stavění LEGO® Technic, cestování a trénování svého psa na agility.

Daniela Basařová

lektorka na školka Tetty, MŠ Duhovka

Je mi 21 let a jsem studentkou VŠCHT. S Bricks4Kidz jsem již druhým rokem. S dětmi jsem pracovala již dříve – od 15 let jako vedoucí ve skautu, později jsem také hlídala a doučovala anglický jazyk. Dále také vlastním certifikát CAE. Ve volném čase ráda vařím a cestuji.

Eva Nováková

lektorka na ZŠ Norbertov, ZŠ Pod Marjánkou, ZŠ Petřiny Jih a Petřiny Sever

Jan Friedel

lektor na ZŠ Hanspaulka

Rostislava Tománková

lektorka na Duhovka škola

Marek Šulák

lektor na ZŠ Na Dlouhém Lánu a ZŠ Červený Vrch

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2018 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.