Využijte sílu teambuildingu a zážitkového vzdělávání k proměně vašeho týmu s Bricks4Biz®.

Proč teambuilding?

Nabízíme vám škálu činností s LEGO® kostkami, které jsou šité na míru potřeb konkrétního týmu a směřují ho k nejlepším výsledkům. Motivování vašich zaměstnanců ke společné práci, zapojení do řešení kreativního problému a uplatňování vůdčích schopností vede společně ke spokojenějšímu a produktivnějšímu pracovnímu prostředí. Spojovat dohromady ty spolupracovníky, kteří se mohou navzájem znát pouze prostřednictvím elektronické pošty, vede ke snazší komunikaci a důvěře.

Projekt Bricks4Biz® nesměřuje pouze k motivaci zaměstnanců. Rovněž pomáháme rozvíjet a odhalovat vůdčí schopnosti členů týmu a nabízíme jim šanci zlepšit jejich vzájemnou důvěru a víru ve svoje schopnosti. Náročné aktivity, které využívají kostky LEGO®, podporují smysl pro legraci. Dokáží vytvářet uvolněné prostředí, hlubší porozumění, zaostření na konkrétní problémy a prohlubování vzájemných vztahů.

Teambuildingové školení Bricks4Biz® může odhalit stávající problémy v dynamice týmu a pracovat na celkovém zlepšení morálky a komunikace.

Jak probíhají naše semináře?

Teambuilding Bricks4Biz® se koná obvykle v rozmezí půl dne, kolem 3 – 3,5 hodin. V plánovaný den jeden z našich vyškolených facilitátorů poskytne veškeré nástroje potřebné pro úspěšný seminář plný zábavy a teambuildingu a provede váš tým sérií cvičení, doplněnou LEGO® kostkami.

LEGO® kostky jedinečným způsobem podporují kreativní myšlení a pomáhají zaměstnancům vymanit se ze zajetých kolejí tím, že se zaměří na řešení konkrétních problémů a nutí účastníky přemýšlet jiným způsobem.

Stmelujeme účastníky v nepříznivé situaci.

Budujeme důvěru mezi zaměstnanci.

Rozvíjíme individuální vůdčí schopnosti.

Zvyšujeme sebevědomí a produktivitu.

Učíme tvůrčímu řešení problémů.

Teambuilding se může uskutečnit buď ve vašich prostorách a nebo na jiném smluveném místě.

Cena za základní program – tříhodinový teambuilding pro 16 osob je 15 000 Kč + DPH. Dopravné mimo Prahy účtujeme zvlášť.

Nabízíme také zajištění občerstvení. Pro více informací nás prosím kontaktujte přes formulář, emailem na praha6@bricks4kidz.com a nebo na tel. čísle 724 283 950.

Máme zájem o Bricks 4 Biz Teambuilding

Máme zájem o Bricks 4 Biz Teambuilding