Příměstské tábory

 

Tábory Bricks 4 Kidz jsou oblíbené a veselé tábory, kdy si hrajeme a učíme se s kostičkami LEGO®.

Na táborech zažíváme nejen LEGO® hrátky, ale i venkovní aktivity, soutěže a učíme se novým věcem. Děti zažijí mnoho zábavy a najdou si nové kamarády, ale také se zdokonalí v technických  dovednostech a rozvíjí svou vlastní kreativitu a fantazii.

Prohlédnout tábory

Organizace dne

Děti přicházejí ráno a dopoledne tráví aktivitami s kostkami LEGO®. Poté se s dětmi vydáváme na oběd v místní restauraci. Po obědě děti čeká klidovější aktivita a poté se vydovádí venku a pracují na různých zajímavých aktivitách pod vedením vyškolených lektorů. Samozřejmostí je celodenní pitný režim.

Aktivity

Během programu se střídají se různé aktivity – volnější program (skládání z volných kostek LEGO®, výroba vlastního LEGO® filmu), vzdělávací (technické modely LEGO®), klidové (kreslení a tvorba mosaiky) a pohybové (organizované týmové hry s tématy LEGO®). Celý čas si děti hrají, ale zároveň rozvíjí svou kreativitu a navazují nová přátelství.

Program a zaměření

Pod vedením zkušených lektorů je pro děti připraven bohatý program, zaměřený na hru s LEGO® kostkami. Prostřednictvím tohoto programu se děti seznamují se základy oborů jako jsou: věda, technika, technologie, matematika, čímž si nejen zlepšují svou jemnou motoriku ale postupně se zvyšuje jejich zájem o vědu a techniku.

Přidáte se k nám a podnikneme společné dobrodružství do Jurského Parku? Budeme bojovat na straně dobra v Hvězdných válkách, v Minecraftu nebo své síly změříme na Olympiádě?

Prohlédnout tábory

Photo Gallery

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: (#10) This endpoint requires the 'manage_pages' or 'pages_read_engagement' permission or the 'Page Public Content Access' feature. Refer to https://developers.facebook.com/docs/apps/review/login-permissions#manage-pages and https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#reference-PAGES_ACCESS for details.
Type: OAuthException
Code: 10
Click here to Troubleshoot.
View Full Facebook Gallery

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2017 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.