ODPOLEDNÍ KROUŽKY

Bricks 4 Kidz® mimoškolní programy pracují s LEGO® kostičkami, které dětem přinášejí vzdělání formou hry. Každá hodina je jedinečná, zábavná a bohatá na informace i zážitky. Na hodinách používáme LEGO® kostičky, které milují již celé generace dětí na celém světě. Specializujeme se na LEGO® Technic, které dětem umožňuje sestavit pohyblivé modely a poznat, jak fungují různé zajímavé předměty.

 

Zjistit více

LEKCE BĚHEM VYUČOVÁNÍ

Bricks 4 Kidz® jednorázové výukové lekce s použitím LEGO® kostiček, které děti milují, zhmotní probíranou látku a pomůžou k jejímu lepšímu pochopení. Bricks 4 Kidz® přináší do výuky více tvořivosti, nápaditosti, dynamiky a hravou formou propojí všechny smysly.

Zjistit více

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Bricks 4 Kidz® tábory jsou pro děti skvělý a zábavný způsob, jak strávit své školní prázdniny a volný čas! Děti staví z kostiček LEGO® speciálně navržené modely, hrají hry a objevují svět strojírenství, architektury a filmové tvorby.

Zjistit více

NAROZENINOVÉ OSLAVY

Oslavte narozeniny svého dítěte na jedinečné party Bricks 4 Kidz®! Společné vzpomínky postavíme z oblíbených LEGO®kostiček, které jistě potěší chlapce i dívky od předškoláků až po děti na druhém stupni ZŠ. Oslavenec se navíc může těšit na drobnou upomínku na tuto neobvyklou oslavu.

Zjistit více

PROGRAMY BRICK 4 KIDZ®

Kurzy Bricks 4 Kidz® dávají dětem přiležitost společně se učit, stavět a hrát si s kostičkami LEGO®  Děti se tak učí formou hry, během které zapojují více smyslů, a proto získané informace snáze uchovají, navíc rozvíjejí svou tvořivost a jemnou motoriku.

Zjistit více

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Vítejte v  Bricks 4 Kidz® – Praha Sever

Kurzy Bricks 4 Kidz® dávají dětem přiležitost společně se učit, stavět a hrát si s kostičkami LEGO®

Skoro každé dítě už si někdy hrálo s LEGO®. S naší malou dopomocí se skrze této hry naučí základy z oborů jako jsou: věda, technika, technologie a matematika. Naše programy jsou postaveny na vlastních modelových pláncích, navržených inženýry a architekty. Jsou plné nápaditých témat, například vesmír, stavitelství i zábavné parky. Speciální projektové sady Bricks 4 Kidz® umožňují vzdělávat děti v daných oblastech formou her. Jedním z našich hlavních cílů je rozvíjet dětskou zvídavost a kreativitu, naučit je formou hry jak spolupracovat ve skupině a společně objevovat krásy matematiky, vědy, techniky

Pokud nejsme na Vaši škole, ale vy byste nás zde chtěli, tak nám neváhejte napsat!

icon-francise-postsPoslední příspěvky

1 week ago

Bricks 4 Kidz - Praha Sever

Takhle vypadal náš první workshop 🙂 Dopoledne s Vámi jsme si náramně užili 😉 A už pro Vás připravujeme další. Sledujte nás a naše webové stránky bit.ly/2vhn6uLLEGO Workshop 8.4.2018 😎TRANSFORMERS🗿 ... See MoreSee Less

Takhle vypadal náš první workshop :) Dopoledne s Vámi jsme si náramně užili ;) A už pro Vás připravujeme další.  Sledujte nás a naše webové stránky https://bit.ly/2vhn6uL

Letní tábory v Měšicích
Více o našich táborech se dozvíte zde: bit.ly/2BuYhcK
... See MoreSee Less

Letní tábory v Měšicích

Přejeme hezké Velikonoce! ... See MoreSee Less

Přejeme hezké Velikonoce!

Podívejte se, jak vypadala naše první ukázková hodina ve Svazkové škole Panská pole 😉

Svazková škola Panská pole, základní škola
Dnešní dopoledne ve znamení konstrukčních prací... Postavit modely, které se umí i hýbat, práci podle návodu, spolupracovat, to všechno naše děti krásně zvládly. Prostě na jedničku.
... See MoreSee Less

Svazková škola Panská pole, základní škola

Dopolední Workshop Bricks4Kidz na téma Transformers!
Kdy? 8.4.
Kde? Centrum Helen Doron v Neratovicích
Od kolika? 10:00-12:30
Cena? 290 Kč
Přihlásit se můžete zde: bit.ly/2tp7O6f
Těšíme se na Vás!
... See MoreSee Less

Dopolední Workshop Bricks4Kidz na téma Transformers!
Kdy? 8.4.
Kde? Centrum Helen Doron v Neratovicích
Od kolika? 10:00-12:30
Cena? 290 Kč
Přihlásit se můžete zde: http://bit.ly/2tp7O6f
Těšíme se na Vás!
Load more

Stavíme úžasné modely

Bricks 4 Kidz® programy pracují s LEGO® kostičkami, ze kterých děti staví speciálně navržené modely, což jim přináší vzdělání formou hry a navíc rozvíjejí svou tvořivost a jemnou motoriku.

Děti si myslí, že si hrají, ale vy víte, že se vzdělávají.

Zobrazit aktuální rozvrh

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2017 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.