ODPOLEDNÍ KROUŽKY

Bricks 4 Kidz® mimoškolní programy pracují s LEGO® kostičkami, které dětem přinášejí vzdělání formou hry. Každá hodina je jedinečná, zábavná a bohatá na informace i zážitky. Na hodinách používáme LEGO® kostičky, které milují již celé generace dětí na celém světě. Specializujeme se na LEGO® Technic, které dětem umožňuje sestavit pohyblivé modely a poznat, jak fungují různé zajímavé předměty.

LEKCE BĚHEM VYUČOVÁNÍ

Bricks 4 Kidz® jednorázové výukové lekce s použitím LEGO® kostiček, které děti milují, zhmotní probíranou látku a pomůžou k jejímu lepšímu pochopení. Bricks 4 Kidz® přináší do výuky více tvořivosti, nápaditosti, dynamiky a hravou formou propojí všechny smysly.

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Bricks 4 Kidz® tábory jsou pro děti skvělý a zábavný způsob, jak strávit své školní prázdniny a volný čas! Děti staví z kostiček LEGO® speciálně navržené modely, hrají hry a objevují svět strojírenství, architektury a filmové tvorby.

NAROZENINOVÉ OSLAVY

Oslavte narozeniny svého dítěte na jedinečné party Bricks 4 Kidz®! Společné vzpomínky postavíme z oblíbených LEGO®kostiček, které jistě potěší chlapce i dívky od předškoláků až po děti na druhém stupni ZŠ. Oslavenec se navíc může těšit na drobnou upomínku na tuto neobvyklou oslavu.

PROGRAMY BRICK 4 KIDZ®

Kurzy Bricks 4 Kidz® dávají dětem přiležitost společně se učit, stavět a hrát si s kostičkami LEGO®  Děti se tak učí formou hry, během které zapojují více smyslů, a proto získané informace snáze uchovají, navíc rozvíjejí svou tvořivost a jemnou motoriku.

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Vítejte v  Bricks 4 Kidz® – Praha Sever

Kurzy Bricks 4 Kidz® dávají dětem přiležitost společně se učit, stavět a hrát si s kostičkami LEGO®

Skoro každé dítě už si někdy hrálo s LEGO®. S naší malou dopomocí se skrze této hry naučí základy z oborů jako jsou: věda, technika, technologie a matematika. Naše programy jsou postaveny na vlastních modelových pláncích, navržených inženýry a architekty. Jsou plné nápaditých témat, například vesmír, stavitelství i zábavné parky. Speciální projektové sady Bricks 4 Kidz® umožňují vzdělávat děti v daných oblastech formou her. Jedním z našich hlavních cílů je rozvíjet dětskou zvídavost a kreativitu, naučit je formou hry jak spolupracovat ve skupině a společně objevovat krásy matematiky, vědy, techniky

Pokud nejsme na Vaši škole, ale vy byste nás zde chtěli, tak nám neváhejte napsat!

icon-francise-postsPoslední příspěvky

3 months ago

Bricks 4 Kidz - Praha Sever

Přijďte se podívat! ABC festival v Národním zemědělském muzeu v plném proudu. Dnes do 17:00 a zítra také! Neváhejte! ... See MoreSee Less

6 months ago

Bricks 4 Kidz - Praha Sever

... See MoreSee Less

6 months ago

Bricks 4 Kidz - Praha Sever

... See MoreSee Less

Takhle nás děti mile překvalipy na hodině poznáte, kde to bylo? ... See MoreSee Less

10 months ago

Bricks 4 Kidz - Praha Sever

Letošní poslední prázdninové dobrodružství přeneslo naše malé Ninji do bájného světa LEGO Ninjago, kde museli porazit zlého Garmadona. 🙂 ... See MoreSee Less

Load more

Stavíme úžasné modely

Bricks 4 Kidz® programy pracují s LEGO® kostičkami, ze kterých děti staví speciálně navržené modely, což jim přináší vzdělání formou hry a navíc rozvíjejí svou tvořivost a jemnou motoriku.

Děti si myslí, že si hrají, ale vy víte, že se vzdělávají.

Zobrazit aktuální rozvrh

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2018 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.