ODPOLEDNÍ KROUŽKY

Bricks 4 Kidz® mimoškolní programy pracují s LEGO® kostičkami, které dětem přinášejí vzdělání formou hry. Každá hodina je jedinečná, zábavná a bohatá na informace i zážitky. Na hodinách používáme LEGO® kostičky, které milují již celé generace dětí na celém světě. Specializujeme se na LEGO® Technic, které dětem umožňuje sestavit pohyblivé modely a poznat, jak fungují různé zajímavé předměty.

LEKCE BĚHEM VYUČOVÁNÍ

Bricks 4 Kidz® jednorázové výukové lekce s použitím LEGO® kostiček, které děti milují, zhmotní probíranou látku a pomůžou k jejímu lepšímu pochopení. Bricks 4 Kidz® přináší do výuky více tvořivosti, nápaditosti, dynamiky a hravou formou propojí všechny smysly.

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Bricks 4 Kidz® tábory jsou pro děti skvělý a zábavný způsob, jak strávit své školní prázdniny a volný čas! Děti staví z kostiček LEGO® speciálně navržené modely, hrají hry a objevují svět strojírenství, architektury a filmové tvorby.

NAROZENINOVÉ OSLAVY

Oslavte narozeniny svého dítěte na jedinečné party Bricks 4 Kidz®! Společné vzpomínky postavíme z oblíbených LEGO®kostiček, které jistě potěší chlapce i dívky od předškoláků až po děti na druhém stupni ZŠ. Oslavenec se navíc může těšit na drobnou upomínku na tuto neobvyklou oslavu.

PROGRAMY BRICK 4 KIDZ®

Kurzy Bricks 4 Kidz® dávají dětem přiležitost společně se učit, stavět a hrát si s kostičkami LEGO®  Děti se tak učí formou hry, během které zapojují více smyslů, a proto získané informace snáze uchovají, navíc rozvíjejí svou tvořivost a jemnou motoriku.

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Vítejte v  Bricks 4 Kidz® – Praha Sever

Kurzy Bricks 4 Kidz® dávají dětem přiležitost společně se učit, stavět a hrát si s kostičkami LEGO®

Skoro každé dítě už si někdy hrálo s LEGO®. S naší malou dopomocí se skrze této hry naučí základy z oborů jako jsou: věda, technika, technologie a matematika. Naše programy jsou postaveny na vlastních modelových pláncích, navržených inženýry a architekty. Jsou plné nápaditých témat, například vesmír, stavitelství i zábavné parky. Speciální projektové sady Bricks 4 Kidz® umožňují vzdělávat děti v daných oblastech formou her. Jedním z našich hlavních cílů je rozvíjet dětskou zvídavost a kreativitu, naučit je formou hry jak spolupracovat ve skupině a společně objevovat krásy matematiky, vědy, techniky

Pokud nejsme na Vaši škole, ale vy byste nás zde chtěli, tak nám neváhejte napsat!

icon-francise-postsPoslední příspěvky

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.
Type: OAuthException
Code: 10
Click here to Troubleshoot.

Stavíme úžasné modely

Bricks 4 Kidz® programy pracují s LEGO® kostičkami, ze kterých děti staví speciálně navržené modely, což jim přináší vzdělání formou hry a navíc rozvíjejí svou tvořivost a jemnou motoriku.

Děti si myslí, že si hrají, ale vy víte, že se vzdělávají.

Zobrazit aktuální rozvrh

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2018 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.