Martina Křížová, tel. 734 106 290

mkrizova@bricks4kidz.com

Martina je spolumajitelka a hlavní hnací pohon franšízy Bricks 4 Kidz® v oblasti Praha-Jih (Praha 11, 12, Jesenice, Dolní Břežany, Kamenice, Říčany a okres Benešov. Ve společnosti působí od roku 2015, kdy začínala jako lektorka.
Martina má rozsáhlou zkušenost s prací s dětmi a zdravotnický kurz. Ve volném čase tráví ráda čas s přítelem a jejich chlupatým mazlíčkem.

Martina Krizova foto webooker

Lenka Šůnová

Lenka je spolumajitelka franšízy Bricks 4 Kidz® v oblasti Praha-Jih (Praha 11, 12, Jesenice, Dolní Břežany, Říčany a okres Benešov. Založila a provozuje rodinné a jazykové centrum Kameňáček v Kamenici u Prahy.
Je majitelkou frančízy Helen Doron English, angličtinu vyučuje v Kamenici a okolí. Prostory Kameňáčku jsou pro kroužky B4K ideální základnou pro kurzy, akce a tábory. Lenka vystudovala geografické informační systémy na VŠ v USA, kde hrála basketbal a nejraději tráví čas se svými 3 dětmi.

Lenka foto

Klára Voříšek

Klára je spolumajitelkou franšízy Bricks 4 Kidz® v oblasti Praha-Jih (Praha 11, 12, Jesenice, Dolní Břežany, Říčany a okres Benešov), majitelkou frančízy Helen Doron English Praha Jihovýchod a manažerkou rodinného centra Voříšek v Sokole Hostivař.
Též je aktivní lektorkou AJ, volejbalistkou a maminkou 3 dětí. Klára absolvovala 2 vysoké školy (FTVS UK-management a VŠE v Praze).

klara-vorisek

Veronika Fojtů 

Veronika vystudovala UMPRUM a bydlí v Praze. Má několikaleté zkušenosti s vedením dětských výtvarných kroužků.

Jejími zálibami jsou rodina, výlety, jazyky, sport, kultura a příroda.

Veronika učí na ZŠ Podbělohorská a ZŠ Nepomucká a velmi často je vidět na dětských narozeninových oslavách Bricks 4 Kidz®.

Veronika Pešková

Aneta Vítovcová

Věra Šilingerová