Mimoškolní kroužky

Bricks 4 Kidz ® mimoškolní programy pracují s LEGO kostičkami, které dětem přinášejí vzdělání formou hry. Každá hodina je zábavná, bohatá na informace a zážitky. Využíváme klasických kostiček, které milují již celé generace dětí na celém světě.

Program Bricks 4 Kidz

Workshopy během vyučování

Bricks 4 Kidz® workshopy s použitím LEGO® kostiček, které děti milují, zhmotní probíranou látku a umožní její lepší pochopení. Bricks 4 Kidz® přinese do výuky více tvořivosti, nápaditosti, dynamiku a hravou formou propojí všechny smysly.

Program Bricks 4 Kidz

Tábory

Bricks 4 Kidz ® tábory jsou pro děti skvělý a zábavný způsob, jak strávit své školní prázdniny a volný čas! Děti si z kostiček LEGO postaví speciálně navržené modely, hrají hry a objevují svět strojírenství, architektury a filmové tvorby.

Program Bricks 4 Kidz

Oslavy

Oslavte narozeniny svého dítěte na jedinečné party Bricks 4 Kidz! Společné vzpomínky postavíme z oblíbených LEGO® kostiček, které jistě potěší chlapce a dívky od předškoláků až po děti na druhém stupni ZŠ.

Oslavy Bricks 4 Kidz

Robotika

LEGO® WeDo® softwarového programu. Se zvyšováním vašich dovedností postoupíte k LEGO® EV3 Mindstorms® lekcím k více náročnějšímu robotickému stavění a programování!

Program Bricks 4 Kidz

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

+420 734 106 290

Bricks 4 Kidz – Praha Jih

Praha 11, Praha 12, Dolní břežany, Kunratice, Libuš, Jesenice, Okres Benešov

Kurzy Bricks 4 Kidz® dávají dětem příležitost společně se učit, stavět a hrát si… s kostičkami LEGO®.

Programy jsou postaveny na našich vlastních modelových pláncích, navržených inženýry a architekty, které jsou plné nápaditých témat, například vesmír, stavitelství i zábavné parky. Speciální projektové sady Bricks 4 Kidz® umožňují vzdělávat děti v daných oblastech formou her. V Bricks 4 Kidz® zastáváme názor, že se žáci nejvíce naučí skrze činnosti, ve kterých mohou zapojit svou zvídavost a kreativitu.

icon-francise-postsRecent Posts

Když doma nemáte sádru, dejte tam LEGO 😛

Le Monde
En près de dix ans, à l'aide de Lego colorés, Jan Vormann a déjà comblé des fissures dans plusieurs dizaines de pays. Et il encourage les gens à l’imiter.
... See MoreSee Less

Bricks4Kidz Praha8, 9 a východ.
Super podzimky v Zelenči s partou Ninjů! Zkoušeli jste někdy stavět Lego kostky s hůlkama? My jo a byla to legrace! Těšíme se na příště :-).
... See MoreSee Less

Přijďte s námi v pátek večer v Creativity Center u Arbesáku oslavit Halloween! Stavět se bude ve strašidelném stylu 😛 ... See MoreSee Less

Přijďte s námi v pátek večer v Creativity Center u Arbesáku oslavit Halloween! Stavět se bude ve strašidelném stylu :-P

4 weeks ago

Bricks 4 Kidz - Praha

Bricks 4 Kidz Praha 8,9 a východ
Opět v DDM Spirála! Poslední workshop v Domě dětí a mládeže na Praze 8 jsme si moc užili a děti byly skvělé. Tentokrát na téma BATMAN, motorizované modely a LEGO kostky! Těšíme se na vás 1.12. od 16:00. Více info a registrace na: www.bricks4kidz.cz/praha9/aktuality-2/
... See MoreSee Less

Bricks 4 Kidz Praha 8,9 a východ
Opět v DDM Spirála! Poslední workshop v Domě dětí a mládeže na Praze 8 jsme si moc užili a děti byly skvělé. Tentokrát na téma BATMAN, motorizované modely a LEGO kostky! Těšíme se na vás 1.12. od 16:00.  Více info a registrace na: https://www.bricks4kidz.cz/praha9/aktuality-2/

Bricks 4 Kidz Praha 8,9 a východ
POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA! Podzimní prázdniny se blíží a u nás už jsou poslední volná místa - neváhejte! Více info a registrace na: www.bricks4kidz.cz/praha9/aktuality-2/
... See MoreSee Less

Mají pocit, že si jen HRAJÍ. A Vy přitom víte, že se UČÍ.

Aktuální rozvrh

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.