Mimoškolní kroužky

Bricks 4 Kidz ® mimoškolní programy pracují s LEGO kostičkami, které dětem přinášejí vzdělání formou hry. Každá hodina je zábavná, bohatá na informace a zážitky. Využíváme klasických kostiček, které milují již celé generace dětí na celém světě.

Program Bricks 4 Kidz

Workshopy během vyučování

Bricks 4 Kidz® workshopy s použitím LEGO® kostiček, které děti milují, zhmotní probíranou látku a umožní její lepší pochopení. Bricks 4 Kidz® přinese do výuky více tvořivosti, nápaditosti, dynamiku a hravou formou propojí všechny smysly.

Program Bricks 4 Kidz

Tábory

Bricks 4 Kidz ® tábory jsou pro děti skvělý a zábavný způsob, jak strávit své školní prázdniny a volný čas! Děti si z kostiček LEGO postaví speciálně navržené modely, hrají hry a objevují svět strojírenství, architektury a filmové tvorby.

Program Bricks 4 Kidz

Oslavy

Oslavte narozeniny svého dítěte na jedinečné party Bricks 4 Kidz! Společné vzpomínky postavíme z oblíbených LEGO® kostiček, které jistě potěší chlapce a dívky od předškoláků až po děti na druhém stupni ZŠ.

Oslavy Bricks 4 Kidz

Robotika

LEGO® WeDo® softwarového programu. Se zvyšováním vašich dovedností postoupíte k LEGO® EV3 Mindstorms® lekcím k více náročnějšímu robotickému stavění a programování!

Program Bricks 4 Kidz

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

+420 734 106 290

Bricks 4 Kidz – Praha Jih

Praha 11, Praha 12, Dolní břežany, Kunratice, Libuš, Jesenice, Okres Benešov

Kurzy Bricks 4 Kidz® dávají dětem příležitost společně se učit, stavět a hrát si… s kostičkami LEGO®.

Programy jsou postaveny na našich vlastních modelových pláncích, navržených inženýry a architekty, které jsou plné nápaditých témat, například vesmír, stavitelství i zábavné parky. Speciální projektové sady Bricks 4 Kidz® umožňují vzdělávat děti v daných oblastech formou her. V Bricks 4 Kidz® zastáváme názor, že se žáci nejvíce naučí skrze činnosti, ve kterých mohou zapojit svou zvídavost a kreativitu.

icon-francise-postsRecent Posts

11 hours ago

Bricks 4 Kidz - Praha

Podzimní prázdniny se už blíží!!! Přijďte si s námi užít spoustu zábavy se stavěním. Přihlášení zde: cz.bricks4kidz.com/index.php?action=location&location=5&view= ... See MoreSee Less

Podzimní prázdniny se už blíží!!! Přijďte si s námi užít spoustu zábavy se stavěním. Přihlášení zde: https://cz.bricks4kidz.com/index.php?action=location&location=5&view=

17 hours ago

Bricks 4 Kidz - Praha

Sobotní počasí bylo prostě perfektní a B4K mělo na farmářských trzích velký úspěch. ... See MoreSee Less

Sobotní počasí bylo prostě perfektní a B4K mělo na farmářských trzích velký úspěch.

Podzimní příměstský tábor s kostkami LEGO®Oct 26, 8:00amHelen Doron English Praha Hostivař - Centrum VoříšekSrdečně Vás zveme na podzimní příměstský tábor s kostkami LEGO®! Přijďte k nám strávit podzimní prázdniny a postavit si úžasné modely z LEGO® kostek pod vedením zkušených lektorů!

Možnost přijít na jeden nebo oba dva dny!

Registrace na mailu prahajih@bricks4kidz.com nebo na www.bricks4kidz.cz/prahajih/ v odkazu AKTUÁLNÍ ROZVRH.

Těšíme se na Vás!
... See MoreSee Less

Podzimní příměstský tábor s kostkami LEGO®

3 days ago

Bricks 4 Kidz - Praha

Pátek třináctého neboli den, kdy jistojistě doma šlápnete na LEGO kostičku bosou nohou 😀

LEGO
It’s just one of those days #Friday13
... See MoreSee Less

4 days ago

Bricks 4 Kidz - Praha

Víte, kde nás najdete o víkendu? Přece ve Velkých Popovicích, kde zajištujeme dětský koutek. Kde jinde si postavíte jablíčko nebo banán z Lega, zatímco si rodiče v klidu nakoupí :). Těšíme se na Vás!Už tuto sobotu!!!😍 ... See MoreSee Less

Víte, kde nás najdete o víkendu?  Přece ve Velkých Popovicích, kde zajištujeme dětský koutek.  Kde jinde si postavíte jablíčko nebo banán z Lega, zatímco si rodiče v klidu nakoupí :).  Těšíme se na Vás!

Mají pocit, že si jen HRAJÍ. A Vy přitom víte, že se UČÍ.

Aktuální rozvrh

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.