Mimoškolní kroužky

Bricks 4 Kidz ® mimoškolní programy pracují s LEGO kostičkami, které dětem přinášejí vzdělání formou hry. Každá hodina je zábavná, bohatá na informace a zážitky. Využíváme klasických kostiček, které milují již celé generace dětí na celém světě.

Program Bricks 4 Kidz

Workshopy během vyučování

Bricks 4 Kidz® workshopy s použitím LEGO® kostiček, které děti milují, zhmotní probíranou látku a umožní její lepší pochopení. Bricks 4 Kidz® přinese do výuky více tvořivosti, nápaditosti, dynamiku a hravou formou propojí všechny smysly.

Program Bricks 4 Kidz

Tábory

Bricks 4 Kidz ® tábory jsou pro děti skvělý a zábavný způsob, jak strávit své školní prázdniny a volný čas! Děti si z kostiček LEGO postaví speciálně navržené modely, hrají hry a objevují svět strojírenství, architektury a filmové tvorby.

Program Bricks 4 Kidz

Oslavy

Oslavte narozeniny svého dítěte na jedinečné party Bricks 4 Kidz! Společné vzpomínky postavíme z oblíbených LEGO® kostiček, které jistě potěší chlapce a dívky od předškoláků až po děti na druhém stupni ZŠ.

Oslavy Bricks 4 Kidz

Robotika

LEGO® WeDo® softwarového programu. Se zvyšováním vašich dovedností postoupíte k LEGO® EV3 Mindstorms® lekcím k více náročnějšímu robotickému stavění a programování!

Program Bricks 4 Kidz

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

+420 734 106 290

Bricks 4 Kidz – Praha Jih

Praha 11, Praha 12, Dolní břežany, Kunratice, Libuš, Jesenice, Okres Benešov

Kurzy Bricks 4 Kidz® dávají dětem příležitost společně se učit, stavět a hrát si… s kostičkami LEGO®.

Programy jsou postaveny na našich vlastních modelových pláncích, navržených inženýry a architekty, které jsou plné nápaditých témat, například vesmír, stavitelství i zábavné parky. Speciální projektové sady Bricks 4 Kidz® umožňují vzdělávat děti v daných oblastech formou her. V Bricks 4 Kidz® zastáváme názor, že se žáci nejvíce naučí skrze činnosti, ve kterých mohou zapojit svou zvídavost a kreativitu.

icon-francise-postsRecent Posts

1 week ago

Bricks 4 Kidz - Praha

Bylo mi velkým potěšení pozvat na právě uplynulý víkend kolegy z Bricks4Kidz ze 13ti zemí Evropy. Nejen pro nás to bylo velmi inspirativní a máme mnoho nových nápadů, jak náš program ještě vylepšit. ... See MoreSee Less

Bylo mi velkým potěšení pozvat na právě uplynulý víkend kolegy z Bricks4Kidz ze 13ti zemí Evropy. Nejen pro nás to bylo velmi inspirativní a máme mnoho nových nápadů, jak náš program ještě vylepšit.

Bricks 4 Kidz Praha 8, 9 a východ.
Pololetní prázdniny v Zelenči! Transformation/Creations 2 a více modelů v 1 :-)! Kreativní stavění motorizovaných modelů pro holky a kluky od 6-10 let. Více info a registrace na: cz.bricks4kidz.com/index.php?action=classdetail&record=1180&promo_code=&
... See MoreSee Less

Bricks 4 Kidz Vám přeje krásné prožití svátků. Budeme se na Vás opět těšit v roce 2018. ... See MoreSee Less

Bricks 4 Kidz Vám přeje krásné prožití svátků. Budeme se na Vás opět těšit v roce 2018.

SpinArt
SpinArt je oblíbený model Bricks 4 Kidz. Děti se na něm vždy kreativně vyřádí 🙂 SpinArt také velmi často používáme na narozeninových oslavách, kde slaví úspěch.
... See MoreSee Less

2 months ago

Bricks 4 Kidz - Praha

Na kurzu v MŠ Kamenice jsou všechny děti hodné, a tak se čertů bát nemusí! Jednoho si dokonce bez plánku postavily... Krásně prožité návštěvy čerta a Mikuláše, málo dětí v pytli a spoustu odměn pro ty hodné přeje Bricks 4 Kidz! ... See MoreSee Less

Na kurzu v MŠ Kamenice jsou všechny děti hodné, a tak se čertů bát nemusí! Jednoho si dokonce bez plánku postavily... Krásně prožité návštěvy čerta a Mikuláše, málo dětí v pytli a spoustu odměn pro ty hodné přeje Bricks 4 Kidz!

Mají pocit, že si jen HRAJÍ. A Vy přitom víte, že se UČÍ.

Aktuální rozvrh

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.