Náš tým B4K

NÁŠ TÝM

 

0001Andrea Sládečková

Andrea je spolumajitelkou franšízy Bricks 4 Kidz® na Praze 8, 9 a východ. Vystudovala Vyšší odbornou školu v Uherském Hradišti, obor Ekonomika a zahraniční obchod. Dříve pracovala v bankovnictví. Po mateřské dovolené začala organizovat příměstské tábory pro děti a jiné aktivity s dětmi. Ve volných chvílích si najde čas na jógu, nordic walking a ráda si přečte hezkou knížku. Snaží se o rozvoj a rozšíření společnosti v regionu. Pedagog volného času.

 

 

0001Šárka Luštincová

Šárka je spolumajitelkou franšízy Bricks 4 Kidz® na Praze 8, 9 a východ. Po studiu ekonomických věd se věnovala komerční sféře PR a marketingu. Její velkou vášní je cestování, architektura, ráda čte a chodí do přírody. Má ráda Jógu. Je maminka 2 dětí. Pedagog volného času.

„Rozvíjet a vzdělávat děti je jedna z nejsmysluplnějších věcí na světě.“

 

 


 

0001Nikol Čumpelíková, lektor B4K

Nikola v současné době studuje Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy, obor Tělesná výchova a sport – Základy společenských věd se zaměřením na vzdělávání. Je instruktorkou plavání a práci s dětmi se věnuje již několik let. Ve svém volném čase se věnuje plavání a gymnastice

 

0001

Tereza Kuncová, lektor B4K

Tereza pochází z Horních Počernic a studuje Policejní akademi České republiky. Chtěla by se zaměřit na obor adiktologie. Mezi její záliby patří tanec. Působila v taneční skupině Baby IF Leony Qaši Kvasnicové. Dále má ráda zpěv a fotografování. Práci s dětmi si osvojila jako dobrovolnice.

0001Barbora Mlejnková, lektor B4K

Barbora momentálně studuje aplikovanou informatiku na VŠE.
Ráda hraje na klavír, baví ji programování, sportovní lezení a jiné sport aktivity.
Několik let se věnovala organizování dětských oslav a nyní působí i jako vedoucí kreativní dílny pro děti na různých kulturních akcích.

 

 

0001

Marek Slavík, lektor B4K

Marek studuje Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou na ČVUT. Věnuje se skautingu, sportu a četbě. Působí ve vedení skautského oodílu Vlčat v Horních Počernicích.

 

 

Aleš Suchý, lektor B4K

Aleš pochází z Mladé Boleslavi. V současné době studuje na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, kde studuje obor Základy  společenských věd a Tělesná výchova se zaměřením na vzdělávání. Je instruktorem plavání a lyžování. Ve volném čase rád hraje na kytaru, plave a cvičí karate. Mnozí z Vás ho znají z našich táborů.

0001

František Šimrád, lektor B4K

„Narodil jsem se v Praze, ale vzhledem k tomu, že jsem poloviční Slovák, tak mám blízký vztah k Česku, ale i Slovensku, kde rád podnikám túry.“ Ve volném čase se věnuji rychlobruslení. Jsem studentem Technické fakulty na ČZU a i to je důvodem, proč mě stavění z Lega baví.“

 

0001

Štěpán Ročák, lektor B4K

Štěpán je v současné době studentem na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, kde studuje obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Baví ho pedagogická práce s dětmi. Mezi jeho záliby patří matematika, filozofie, čtení, hostorie a sport.

 

0001Katka Veselá, lektor B4K

Katka v současné době studuje Plánování a řízení krizových situací na ČVUT v Kladně.   Je instruktorkou inline bruslení. Ve svém volném čase se věnuje lezení, chození po slackline a vycházkám do přírody. Miluje cestování a poznávání nových lidí. Ráda pracuje s dětmi, několik let jezdí o prázdninách jako vedoucí na tábor.

 

Adolf Melichar, lektor B4K

Adolf studuje Neurobiologii na Přírodovědecké fakultě UK a pracuje v AV ČR. Rád běhá, hraje na housle a chodí po horách. Několik let je vedoucím letních táborů a práce s dětmi ho baví.

 

Daniela Majerová, lektor B4K

Jsem studentka Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy. Mé předchozí studium probíhalo na Pedagogické škole v Prachaticích v oboru předškolní a mimoškolní pedagogika. Mezi mé další záliby patří hlavně hasičský sport, kterému se věnuji od r. 2010. V pozdějších letech jsem pomáhala s vedením kroužku hasičského sportu a teď jsem členem SDH Drahonice.

.0001

Veronika Králová, lektor B4K

Veronika je sportovní lektorkou a kaučem. Věnuje se práci s dětmi a sama je maminkou 3 dětí.

 

Photo Gallery

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.
Type: OAuthException
Code: 10
Click here to Troubleshoot.
View Full Facebook Gallery

Mají jen pocit, že si HRAJÍ. A vy přitom víte, že se UČÍ.

Aktuální rozvrh

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.