Náš tým B4K

NÁŠ TÝM

 

0001Andrea Sládečková

Andrea je spolumajitelkou franšízy Bricks 4 Kidz® na Praze 8, 9 a východ. Vystudovala Vyšší odbornou školu v Uherském Hradišti, obor Ekonomika a zahraniční obchod. Dříve pracovala v bankovnictví. Po mateřské dovolené začala organizovat příměstské tábory pro děti a jiné aktivity s dětmi. Ve volných chvílích si najde čas na jógu, nordic walking a ráda si přečte hezkou knížku. Snaží se o rozvoj a rozšíření společnosti v regionu. Pedagog volného času.

 

 

0001Šárka Luštincová

Šárka je spolumajitelkou franšízy Bricks 4 Kidz® na Praze 8, 9 a východ. Po studiu ekonomických věd se věnovala komerční sféře PR a marketingu. Její velkou vášní je cestování, architektura, ráda čte a chodí do přírody. Má ráda Jógu. Je maminka 2 dětí. Pedagog volného času.

„Rozvíjet a vzdělávat děti je jedna z nejsmysluplnějších věcí na světě.“

 

 


 

0001Nikol Čumpelíková, lektor B4K

Nikola v současné době studuje Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy, obor Tělesná výchova a sport – Základy společenských věd se zaměřením na vzdělávání. Je instruktorkou plavání a práci s dětmi se věnuje již několik let. Ve svém volném čase se věnuje plavání a gymnastice

 

0001

Tereza Kuncová, lektor B4K

Tereza pochází z Horních Počernic a studuje Policejní akademi České republiky. Chtěla by se zaměřit na obor adiktologie. Mezi její záliby patří tanec. Působila v taneční skupině Baby IF Leony Qaši Kvasnicové. Dále má ráda zpěv a fotografování. Práci s dětmi si osvojila jako dobrovolnice.

0001Barbora Mlejnková, lektor B4K

Barbora momentálně studuje aplikovanou informatiku na VŠE.
Ráda hraje na klavír, baví ji programování, sportovní lezení a jiné sport aktivity.
Několik let se věnovala organizování dětských oslav a nyní působí i jako vedoucí kreativní dílny pro děti na různých kulturních akcích.

 

 

0001

Marek Slavík, lektor B4K

Marek studuje Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou na ČVUT. Věnuje se skautingu, sportu a četbě. Působí ve vedení skautského oodílu Vlčat v Horních Počernicích.

 

 

Aleš Suchý, lektor B4K

Aleš pochází z Mladé Boleslavi. V současné době studuje na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, kde studuje obor Základy  společenských věd a Tělesná výchova se zaměřením na vzdělávání. Je instruktorem plavání a lyžování. Ve volném čase rád hraje na kytaru, plave a cvičí karate. Mnozí z Vás ho znají z našich táborů.

0001

František Šimrád, lektor B4K

„Narodil jsem se v Praze, ale vzhledem k tomu, že jsem poloviční Slovák, tak mám blízký vztah k Česku, ale i Slovensku, kde rád podnikám túry.“ Ve volném čase se věnuji rychlobruslení. Jsem studentem Technické fakulty na ČZU a i to je důvodem, proč mě stavění z Lega baví.“

 

0001

Štěpán Ročák, lektor B4K

Štěpán je v současné době studentem na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, kde studuje obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Baví ho pedagogická práce s dětmi. Mezi jeho záliby patří matematika, filozofie, čtení, hostorie a sport.

 

0001Katka Veselá, lektor B4K

Katka v současné době studuje Plánování a řízení krizových situací na ČVUT v Kladně.   Je instruktorkou inline bruslení. Ve svém volném čase se věnuje lezení, chození po slackline a vycházkám do přírody. Miluje cestování a poznávání nových lidí. Ráda pracuje s dětmi, několik let jezdí o prázdninách jako vedoucí na tábor.

 

Daniela Majerová, lektor B4K

Jsem studentka Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy. Mé předchozí studium probíhalo na Pedagogické škole v Prachaticích v oboru předškolní a mimoškolní pedagogika. Mezi mé další záliby patří hlavně hasičský sport, kterému se věnuji od r. 2010. V pozdějších letech jsem pomáhala s vedením kroužku hasičského sportu a teď jsem členem SDH Drahonice.

 

.0001

Veronika Králová, lektor B4K

Veronika je sportovní lektorkou a kaučem. Věnuje se práci s dětmi a sama je maminkou 3 dětí.

 

Mají jen pocit, že si HRAJÍ. A vy přitom víte, že se UČÍ.

Aktuální rozvrh

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.