Náš tým B4K

NÁŠ TÝM

 

Andrea Sládečková

Andrea je spolumajitelkou franšízy Bricks 4 Kidz® na Praze 8, 9 a východ. Vystudovala Vyšší odbornou školu v Uherském Hradišti, obor Ekonomika a zahraniční obchod. Dříve pracovala v bankovnictví. Po mateřské dovolené začala organizovat příměstské tábory pro děti a jiné aktivity s dětmi. Ve volných chvílích si najde čas na jógu, nordic walking a ráda si přečte hezkou knížku. Snaží se o rozvoj a rozšíření společnosti v regionu. Pedagog volného času.

 

 

Šárka Luštincová

Šárka je spolumajitelkou franšízy Bricks 4 Kidz® na Praze 8, 9 a východ. Po studiu ekonomických věd se věnovala komerční sféře PR a marketingu. Její velkou vášní je cestování, architektura, ráda čte a chodí do přírody. Má ráda Jógu. Je maminka 2 dětí. Pedagog volného času.

„Rozvíjet a vzdělávat děti je jedna z nejsmysluplnějších věcí na světě.“

 

 


Tereza Kuncová, lektor B4K

Tereza pochází z Horních Počernic a studuje Policejní akademi České republiky. Chtěla by se zaměřit na obor adiktologie. Mezi její záliby patří tanec. Působila v taneční skupině Baby IF Leony Qaši Kvasnicové. Dále má ráda zpěv a fotografování. Práci s dětmi si osvojila jako dobrovolnice.

 

Daniela Majerová, lektor B4K

Jsem studentka Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy. Mé předchozí studium probíhalo na Pedagogické škole v Prachaticích v oboru předškolní a mimoškolní pedagogika. Mezi mé další záliby patří hlavně hasičský sport, kterému se věnuji od r. 2010. V pozdějších letech jsem pomáhala s vedením kroužku hasičského sportu a teď jsem členem SDH Drahonice.

 

 

Mají pocit, že si jen HRAJÍ. A Vy přitom víte, že se UČÍ.

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.