UVÍTÁME VAŠE NÁZORY

 

Pokud jste se s námi už setkali a zanechali jsme na Vás nějaký dojem, napište nám. Rádi Váš názor uveřejníme…

Pište na: praha9@bricks4kidz.com

VÁŠ NÁZOR…..

Mgr. Kateřina Chaloupková

Speciální pedagog, řeší prevenci a nápravy specifických poruch učení (dyslexie, dysgrafie, dysortografie) pomocí různých nápravných a stimulačních cvičení a věnuje se také logopedické prevenci.

„Program Bricks 4 Kidz® s konceptem STEM mně přišel velmi zajímavý z profesního hlediska speciálního pedagoga. Práce s malými dílky, v tomto případě malé LEGO součástky, je velmi vhodná pro posílení jemné motoriky. Prostor tvořivosti při řešení různých problémů jako je zmotorizování, převodování apod. umožňuje dětem plně rozvinout, uplatnit a dále rozšiřovat jejich znalosti a postřehy v praxi. Spojení činosti smyslů „hlava, oko, ruka“ se používá v různých podobách ve stimulačních cvičení při poruchách učení.

Vždy si ráda pozvu Bricks 4 Kidz® na své příměstské tábory zaměřené na prevenci a nápravu specifických poruch učení. Je to smysluplné zpestření pro děti, které přináší něco navíc a přitom je to ukryté v hraní si.“

****************************

Vážený a milý týme B4K,

dozvěděla jsem o Vás náhodou na letáčku, který visel v družině. Děti měly den prázdnin před Velikonocemi a já měla těžkou hlavu, kdo nám pohlídá naši prvňačku, protože jsem měla operaci zubů a manžel musel do práce. Dcera miluje MINECRAFT, ve kterém se my rodiče moc nevyznáme. O to víc jsme byli  nadšení, že jí díky Vám můžeme dopřát krásný den plný MINECRAFTU. Obávali jsme se, jak zvládne cizí kolektiv a celý den. Při vstupu k Vám jsme o ní už nevěděli, protože cítila pohodovou atmosféru a utíkala k dětem. Vyřešili jste za mě i zapomenuté bačkůrky. Byla nadšená ze společného oběda, mnoha her, dárku na památku a diplomu. Ihned se doma vyptávala, zda může tento BÁJEČNÝ den absolvovat znovu či jet s Vámi na tábor.

Jsem psycholog a poznám na mém dítěti, zda pro něj byl den krátký, dlouhý, zábavný či stýskací po rodičích.
Sašenka byla jedním slovem nadšená, že má nové kamarády malé – ale i ty velké. Těmi velkými myslela Váš tým lektorů.

Ze srdce Vám děkuji za péči o ni, o všechny děti, které díky Vám měly krásný den.
Těším se na další akce. Na tábor. Na Vaše další aktivity.

Přeji vše dobré
v úctě
Anna a Michal Lukešovi, rodiče

Mgr. Anna Lukešová
PhDr. Michal Lukeš PhD

****************************

Narozeninová LEGO® oslava s tématem ANGRY BIRDS® – oslavenec Jonáš 9 let

Dobrý den :-)!

Děkujeme Všem a hlavně Andree a Honzovi, kteří oslavu vedli! Děti si to nesmírně užily a mají krásné vzpomínky. Bylo živé a radostné, Jonáš se dožaduje vaší oslavy i příští rok :-).

S pozdravem,

Jana Pletková, Praha

 

 

 

Photo Gallery

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.
Type: OAuthException
Code: 10
Click here to Troubleshoot.
View Full Facebook Gallery

Mají pocit, že si jen HRAJÍ. A Vy přitom víte, že se UČÍ.

Aktuální rozvrh

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.