UVÍTÁME VAŠE NÁZORY

 
Pokud jste se s námi už setkali a zanechali jsme na Vás nějaký dojem, napište nám. Rádi Váš názor uveřejníme…

Pište na: praha9@bricks4kidz.com

VÁŠ NÁZOR…..

Mgr. Kateřina Chaloupková

Speciální pedagog, řeší prevenci a nápravy specifických poruch učení (dyslexie, dysgrafie, dysortografie) pomocí různých nápravných a stimulačních cvičení a věnuje se také logopedické prevenci.

„Program Bricks 4 Kidz® s konceptem STEM mně přišel velmi zajímavý z profesního hlediska speciálního pedagoga. Práce s malými dílky, v tomto případě malé LEGO součástky, je velmi vhodná pro posílení jemné motoriky. Prostor tvořivosti při řešení různých problémů jako je zmotorizování, převodování apod. umožňuje dětem plně rozvinout, uplatnit a dále rozšiřovat jejich znalosti a postřehy v praxi. Spojení činosti smyslů „hlava, oko, ruka“ se používá v různých podobách ve stimulačních cvičení při poruchách učení.

Vždy si ráda pozvu Bricks 4 Kidz® na své příměstské tábory zaměřené na prevenci a nápravu specifických poruch učení. Je to smysluplné zpestření pro děti, které přináší něco navíc a přitom je to ukryté v hraní si.“

****************************

Vážený a milý týme B4K,

dozvěděla jsem o Vás náhodou na letáčku, který visel v družině. Děti měly den prázdnin před Velikonocemi a já měla těžkou hlavu, kdo nám pohlídá naši prvňačku, protože jsem měla operaci zubů a manžel musel do práce. Dcera miluje MINECRAFT, ve kterém se my rodiče moc nevyznáme. O to víc jsme byli  nadšení, že jí díky Vám můžeme dopřát krásný den plný MINECRAFTU. Obávali jsme se, jak zvládne cizí kolektiv a celý den. Při vstupu k Vám jsme o ní už nevěděli, protože cítila pohodovou atmosféru a utíkala k dětem. Vyřešili jste za mě i zapomenuté bačkůrky. Byla nadšená ze společného oběda, mnoha her, dárku na památku a diplomu. Ihned se doma vyptávala, zda může tento BÁJEČNÝ den absolvovat znovu či jet s Vámi na tábor.

Jsem psycholog a poznám na mém dítěti, zda pro něj byl den krátký, dlouhý, zábavný či stýskací po rodičích.
Sašenka byla jedním slovem nadšená, že má nové kamarády malé – ale i ty velké. Těmi velkými myslela Váš tým lektorů.

Ze srdce Vám děkuji za péči o ni, o všechny děti, které díky Vám měly krásný den.
Těším se na další akce. Na tábor. Na Vaše další aktivity.

Přeji vše dobré
v úctě
Anna a Michal Lukešovi, rodiče

Mgr. Anna Lukešová
PhDr. Michal Lukeš PhD

****************************

Narozeninová LEGO® oslava s tématem ANGRY BIRDS® – oslavenec Jonáš 9 let

Dobrý den :-)!

Děkujeme Všem a hlavně Andree a Honzovi, kteří oslavu vedli! Děti si to nesmírně užily a mají krásné vzpomínky. Bylo živé a radostné, Jonáš se dožaduje vaší oslavy i příští rok :-).

S pozdravem,

Jana Pletková, Praha

 

 

 

Mají pocit, že si jen HRAJÍ. A Vy přitom víte, že se UČÍ.

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.