AKTUALITY

 

 Registrace na:https://b4kpraha9.auksys.com/master/index.php

 

 

Vážení rodiče!

těší nás, že jste nám dali důvěru a mohli jsme s Vašimi ratolestmi strávit léto na příměstských táborech. Počasí nám povětšinou přálo a my jsme si to moc užili. Začíná pro nás pro všechny shon školního roku 2017/2018. Pro zájemce o poškolní kroužky Bricks 4 Kidz® a také nově otevřené  lekce Bricks 4 Kidz® jUNIORSKÁ ROBOTIKA WeDo® – registrace na https://cz.bricks4kidz.com/index.php?action=location&location=2 , či na naší emailové adrese praha9@bricks4kidz.com.

Novinka JUNIORSKÁ ROBOTIKA BRICKS4KIDZ® s použitím LEGO® WeDo® softwaru!

Vyzkoušejte naše jedinečné lekce juniorské robotiky Bricks 4 Kidz ® . Postavte motorizovaný model a přiveďte ho jednoduše k životu použitím LEGO® WeDo® softwarového programu. Na hodinách mimo Lego kostek, motůrků a baterek používáme tablety, díky kterým pohybujeme modelem. Děti si osvojí základy programování a lépe pak přeskočí k Robotice pro pokročilé EV3.

V tomto školním roce pro Vaše děti plánujeme spoustu víkendových workshopů a dalších aktivit. Budeme Vás o nich prostřednictvím facebooku, web stránek a e-mailu informovat. Prosíme o kontrolu spamových zpráv a případné úpravy v odblokování, aby Vám naše zprávy došly tam kam mají. Těšíme se na spolupráci a na Vaše děti!

 


 

 

 

 

 

 

 

Photo Gallery

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.
Type: OAuthException
Code: 10
Click here to Troubleshoot.
View Full Facebook Gallery

Mají pocit, že si jen HRAJÍ. A Vy přitom víte, že se UČÍ.

Aktuální rozvrh

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.