AKTUALITY / PRACOVNÍ LISTY

REGISTRACE A VÍCE INFO :ZDE

 

Důležité:  Pokud by se stalo, že by se vlivem opatřeních z důvodu KORONAVIRU, nemohly tábory konat a Vy budete mít tábor zaplacený, vrátíme Vám plnou výši uhrazeného poplatku. 

 

 

 

Vážení rodiče!

těší nás, že jste nám dali důvěru a mohli jsme s Vašimi ratolestmi strávit léto na příměstských táborech. Počasí nám povětšinou přálo a my jsme si to moc užili. Začíná pro nás pro všechny shon školního roku 2019/2020. Pro zájemce o poškolní kroužky Bricks 4 Kidz® a také nově otevřené  lekce Bricks 4 Kidz® jUNIORSKÁ ROBOTIKA WeDo® na dalších školách – registrace ZDE , či na naší emailové adrese praha9@bricks4kidz.com.

Novinka JUNIORSKÁ ROBOTIKA BRICKS4KIDZ® s použitím LEGO® WeDo® softwaru!

Vyzkoušejte naše jedinečné lekce juniorské robotiky Bricks 4 Kidz ® . Postavte motorizovaný model a přiveďte ho jednoduše k životu použitím LEGO® WeDo® softwarového programu. Na hodinách mimo Lego kostek, motůrků a baterek používáme tablety, díky kterým pohybujeme modelem. Děti si osvojí základy programování a lépe pak přeskočí k Robotice pro pokročilé EV3.

V tomto školním roce pro Vaše děti plánujeme spoustu víkendových workshopů a dalších aktivit. Budeme Vás o nich prostřednictvím facebooku, web stránek a e-mailu informovat. Prosíme o kontrolu spamových zpráv a případné úpravy v odblokování, aby Vám naše zprávy došly tam kam mají. Těšíme se na spolupráci a na Vaše děti!

 


 

 

 

 

 

 

 

Mají pocit, že si jen HRAJÍ. A Vy přitom víte, že se UČÍ.

Aktuální rozvrh

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.