Akce Bricks 4 Biz jsou skvělým způsobem, jak stmelit pracovní kolektiv! Každou akci přizpůsobíme konkrétním potřebám daného týmu. Zaměříme se především na dovednosti, které se Vašim zaměstnancům budou hodit v jejich každodenní praxi.

Proč teambuilding?

Nabízíme Vám škálu činností s LEGO® kostkami, které jsou šité na míru potřeb konkrétního týmu a směřují ho k nejlepším výsledkům. Motivování Vašich zaměstnanců ke společné práci, zapojení do řešení kreativního problému a uplatňování vůdčích schopností vede ke spokojenějšímu a produktivnějšímu pracovnímu prostředí. Spojovat dohromady ty spolupracovníky, kteří se mohou navzájem znát pouze prostřednictvím elektronické pošty, vede ke snazší komunikaci a důvěře.

Projekt Bricks4Biz® nesměřuje pouze k motivaci zaměstnanců. Rovněž pomáháme rozvíjet a odhalovat vůdčí schopnosti členů týmu a nabízíme jim šanci zlepšit jejich vzájemnou důvěru a víru ve své vlastní schopnosti. Náročné aktivity, které využívají kostky LEGO®, podporují smysl pro legraci. Dokáží vytvářet uvolněné prostředí, hlubší porozumění, zaostření na konkrétní problémy a prohlubování vzájemných vztahů.

Teambuildingové školení Bricks4Biz® může odhalit stávající problémy v dynamice týmu a pracovat na celkovém zlepšení morálky a komunikace.

Jak probíhají naše semináře?

Teambuilding Bricks4Biz® se koná obvykle v rozmezí půl dne, kolem 3 – 3,5 hodin. V plánovaný den jeden z našich vyškolených facilitátorů poskytne veškeré nástroje potřebné pro úspěšný seminář plný zábavy a teambuildingu a provede Váš tým sérií cvičení, doplněnou LEGO® kostkami.

LEGO® kostky jedinečným způsobem podporují kreativní myšlení a pomáhají zaměstnancům vymanit se ze zajetých kolejí tím, že se zaměří na řešení konkrétních problémů a nutí účastníky přemýšlet jiným způsobem.

Stmelujeme účastníky v nepříznivé situaci.

Budujeme důvěru mezi zaměstnanci.

Rozvíjíme individuální vůdčí schopnosti.

Zvyšujeme sebevědomí a produktivitu.

Učíme tvůrčímu řešení problémů.

Teambuilding se může uskutečnit buď u nás v Creativity Center v Praze 5, ve Vašich prostorách, a nebo na jiném smluveném místě.

Pro více informací nás prosím kontaktujte přes formulář, emailem na mleschova@bricks4kidz.com a nebo na tel. čísle 602 382 114.

Zájem o Bricks 4 Biz

Máme zájem o Bricks 4 Biz Teambuilding

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.