Vytvářejte, stavte a programujte roboty s technologií LEGO® WeDo® a LEGO® MINDSTORMS® EV3. 

Užijte si spoustu zábavy, objevte zásady kódování a dokončete také složitější výzvy! Postavte skutečné roboty a naprogramujte je tak, aby sami dělali zábavné a úžasné věci!

V Bricks 4 Kidz nabízíme dva robotické programy – Junior robotiku s LEGO WeDo a robotiku pro pokročilé LEGO MINDSTORMS. Oba programy nabízíme v rámci vzdělávání STEM, které propojuje VĚDU (Science), TECHNOLOGII (Technology), STROJÍRENSTVÍ (Engeneering) a MATEMATIKU (Mathematics).

Junior robotika s LEGO® WeDo 2.0® (věk 7 – 11 let)

Junior robotika je náš úvodní program, při kterém používáme LEGO® WeDo 2.0®.  Program je navržen tak, aby dětem názorně představil robotiku a naučil je základním principům kódování.

Děti se spolu s námi naučí vytvořit programy s použitím softwaru LEGO® WeDo® pro ovládání našich modelů BRICKS 4 KIDZ®, které si samy postaví! Tento program nabízíme na sérii workshopů, na který pak navazuje náš další program – robotika pro pokročilé LEGO® MINDSTORMS®.

Můžete vyzkoušet juniorskou robotiku Bricks 4 Kidz na pravidelných kroužcích ve školách, víkendových workshopech a letních příměstských táborech!

Robotika s LEGO® MINDSTORMS® EV3 (věk 9 – 13 let)

Naše programy pokročilé robotiky s LEGO® MINDSTORMS® EV3 jsou navrženy tak, aby provedly děti úvodem do robotiky a zašly až k pokročilým konstrukcím. To vše v zábavném, přátelském a tvořivém prostředí.

Na našich workshopech MINDSTORMS® robotiky si děti osvojí základní principy robotiky a programování s použitím LEGO® MINDSTORMS® EV3 a vlastních projektů Bricks 4 Kidz®! Děti se naučí, jak navrhnout a naprogramovat robota, používat motory, senzory a další pomůcky, aby jejich robot dokázal splnit požadavané úkoly.

Každý workshop je součástí našeho vlastního programu složeného ze sedmi etap, navržených tak, aby provedl děti od nulových znalostí až po první LEGO® ligu!

 

 

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.