Workshopy během vyučování

Bricks 4 Kidz nabízí workshopy s LEGO® Technic na základních školách na Praze 1, 2 a 5.

Díky kostkám LEGO® se žáci ponoří do světa vědy, techniky, strojírenství a matematiky. Náš přístup odpovídá americkému vzdělávacímu programu STEM (Science, Technology, Engeneering and Math).

Na workshopech Bricks 4 Kidz budou děti pracovat se svými oblíbenými kostičkami LEGO® a zároveň nevědomky rozvíjet důležité dovednosti, jako je například schopnost řešit problémy a umění komunikovat. Náš přístup vede žáky k učení hrou, podporuje jejich představivost, jemnou motoriku a schopnost spolupracovat. Zároveň pro ně bude zábavným oživením běžného vyučování. Všechny děti postaví motorizovaný model ze speciální sady Bricks 4 Kidz podle našeho jedinečného návodu. Každý žák si domů odnese vytištěné shrnutí nejdůležitějších informací o daném modelu, díky němuž si bude moci probranou látku zopakovat i doma s rodiči. Workshop trvá jednu vyučovací hodinu a může být přizpůsoben specifickým požadavkům Vaší školy.

Bricks 4 Kidz dodá návody, LEGO® sady i školené lektory. Ocenili bychom možnost spolupracovat s Vaší školou a dodat Vašim žákům řadu zajímavých vzdělávacích programů.

V případě zájmu o Brick 4 Kidz workshop na Vaší škole nás prosím kontaktujte na vfojtu@bricks4kidz.com!

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.