Náš Team

Michele Leschová

Michele je majitelka franšízy Bricks 4 Kidz® v Praze 1, 2, 5, a 13, a je Master Franšizant Czech Republic. Společnost rozvíjí od roku 2014. Hlavní náplní její práce je zajištění chodu společnosti a její rozvoj.

Je Američanka, ale trvale bydlí v Praze skoro 25 let. Mluví česky, ale stále zápasí s českou gramatikou 😉 .

Dříve pracovala v bankovnictví, ve strategickém poradenství a také měla svou soukromou školku. Má ráda jógu, čtení, cestování a výlety s rodinou a s pejskem.

Veronika Fojtů 

Veronika vystudovala UMPRUM a bydlí v Praze. Má několikaleté zkušenosti s vedením dětských výtvarných kroužků a doučováním francouzštiny.

Jejími zálibami jsou rodina, výlety, jazyky, sport, kultura a příroda.

Veronika má na starosti Bricks 4 Kidz, Praha 1, 2, 5 a 13. Učí pravidelně na ZŠ Beníškova, ZŠ Londýnská, FZŠ O. Chlupa, ZŠ Podbělohorská, ZŠ Radlická, ZŠ Tyršova, ZŠ Weberova a Lycée Francais.

PICT140348                                                          

Vojtěch Čech

Vojtěch se narodil v Brně. Od malička se věnuje sportu. Profesionálně dělal atletiku-desetiboj. Mezi jeho záliby kromě sportování patří, stavění LEGO Technic, cestování a trénování svého psa na agility.

Vojtěch studuje Tělesnou výchovy a sport na Fakultě University Karlovy.

Vojta učí na ZŠ Kladská, ZŠ Na Smetance, ZŠ Jiřího z Poděbrad, Nový PORG a ZŠ Nepomucká. Učí taky hodiny robotiky v našem Creativity Center a Lýcee Francais. Velmi často je vidět na workshopéch a dětských narozeninových oslavách Bricks 4 Kidz®.

Patricie Malá

Patricie pochází ze severních Čech. Studuje anglický jazyk. Má ráda crossfit, plavání a atletiku. Po dobu 4 let byla trenérkou dětské atletiky.

Patricie učí na ZŠ Slovenská, ZŠ Brána jazyků (Vojtešská), ZŠ U Santošky a ZŠ nám. Curieových.

 

Agata Ebrová

Agáta studuje italský a německý jazyk na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Kromě cizích jazyků patří mezi její záliby sport, hudba a cestování. Miluje Itálii a všechno s ní spojené. Jako instruktorka lyžování a bývalá skautská vedoucí má několikaleté zkušenosti s prací s dětmi.

Učí hodinu Bricks 4 Kidz v angličtině v našem Creativity Center a v školce Prague Pixies.

Albert Ebr

Bert studuje dřevařství na České zemědělské univerzitě v Praze. Rád tráví čas v přírodě, nejlépe na horách nebo v lese. Věnuje se několika sportům a baví ho manuální činnosti, hudba a cizí jazyky.

Bert učí na ZŠ Brdičkova, ZŠ Mládí a FZŠ Barrandov II, V Remízku.

Marie Bradová

Marie pochází ze severních Čech. Studuje ČVUT v Praze. S prací s dětmi má dlouholeté zkušenosti z vedení skautského oddílu. Kromě skautingu patří mezi její záliby cestování a trávení času s kamarády a rodinou.

Marie učí na FZŠ O. Chlupa a ZŠ Weberova.

Nela Votápková

Nela studuje sedmým rokem víceleté gymnázium v Praze. Mezi její koníčky patří různé sporty a především volejbal. Ráda vaří, cestuje, tráví čas s kamarády a rodinou.

Nelu můžete potkat na workshopech, příměstských táborech a narozeninových oslavách.

PICT140346

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.