Náš Team

Veronika Fojtů 

Veronika je od roku 2020 majitelkou franšízy Bricks 4 Kidz® v Praze 1, 2, 5, a 13. Stará se o všechno potřebné v rámci společnosti.
Pravidelně učí na kroužcích a účastní se táborů i oslav.

Vystudovala Umprum a bydlí v Praze. Má mnohaleté zkušenosti s vedením kroužků Lego®, výtvarných a jazykových.
Život s dětmi Veroniku obohacuje. Má za to, že z dětí by si měli dospělí často brát příklad a být podobně upřímní a spontánní. Sama má děti 3.

Jejími zálibami jsou rodina, výlety, jazyky, sport, architektura, kultura, příroda a mnoho dalšího 😁

           

 

Nela Votápková

Nela studuje sedmým rokem víceleté gymnázium v Praze. Mezi její koníčky patří různé sporty a především volejbal. Ráda vaří, cestuje, tráví čas s kamarády a rodinou.

Nelu můžete potkat na workshopech, příměstských táborech a narozeninových oslavách.

PICT140346

Tereza Špergerová

Terka má ráda přírodu, procházky se svým psíkem a občas si zahraje na kytaru. Jako malá si s legem hrála pořád, takže je to pro ní srdcová záležitost.

Terku můžete potkat na příměstských táborech, narozeninových oslavách a na pravidelných kroužcích na školách ZŠ náměstí Curieových, ZŠ Jiřího z Poděbrad, ZŠ Na Smetance a ZŠ Podbělohorská.

Veronika Ptáčková

Verča je studentkou pražského gymnázia Přípotoční. Ve volném čase dělá biatlon a je vášnivou sportovkyní a milovnicí běhu, přírody a zvířat.

Vojtěch Čech

Vojtěch se narodil v Brně. Od malička se věnuje sportu. Profesionálně dělal atletiku-desetiboj. Mezi jeho záliby kromě sportování patří, stavění LEGO Technic, cestování a trénování svého psa na agility.

Vojtěch studuje Tělesnou výchovy a sport na Fakultě University Karlovy.

Vojta učí na Nový PORG.

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.