Bricks 4 Kidz® nově rozšiřuje možnosti programování („coding“) pomocí jazyka Scratch.

Schopnost programování je v dnešní době nedílnou součástí technologického vzdělávání s přesahem do mnoha dalších oborů. Náš program naučí žáky základy programování a rozvine jejich logické myšlení při řešení praktických úkolů.

Bricks 4 Kidz nabízí několik možností, jak se naučit programování:

  • Kurzy základního programování s jazykem Scratch – Studenti se seznámí se základy programování v zábavném a lehce použitelném softwaru Scratch.
  • Kurzy programování („coding“) v jazyku Scratch a ovládání LEGO WEDO 2.0® – Zlepšíme znalosti programování za použití softwaru Scratch a LEGO WEDO 2.0.® modelů.
  • Navrhování a programováni počítačových her – Naučíme děti základy programování a strategického myšlení při vytváření počítačových her.

Od října 2018 Bricks 4 Kidz nabízí kurzy programování ve svém Creativity Center v Praze 5.Všechny tři nabízené kurzy s programem Scratch jsou šestitýdenní a navazují na sebe. Doporučujeme začít s obecným uvedením do programu Scratch a končit s programováním počítačových her. Vzhledem k limitovanému počtu míst budou mít přednost k přihlášení do kurzu studenti, kteří předchozí kurz již absolvovali. Máme omezený počet účastníků, proto se přihlaste už dnes!