Náš team

Lego Bricks

Radka Slavíková

KDE TO VŠECHNO ZAČALO?

Před asi půl rokem jsem poprvé viděla koncept společnosti Bricks 4 Kidz®. Společnost Bricks 4 Kidz® se v České republice od roku 2013 též zabývá výukou předškolních dětí, robotikou, pořádá semináře během vyučování, příměstské tábory, workshopy a narozeninové oslavy.
Všimla jsem si, že zatím si tento koncept mohli užívat jen děti v Praze a v rámci kroužků, táborů a různých workshopů mohou stavět modely postaveny na vlastních modelových pláncích, navržených inženýry a architekty firmy. Modely jsou plné nápaditých témat, jako například: vesmír, stavitelství, zábavné parky atd. Ke stavění modelů se používají speciální projektové sady Bricks 4 Kidz® , které umožňují vzdělávat děti v daných oblastech formou her.
Říkala jsem si, proč by si nemohly užívat i děti ze severní Moravy?
Mám doma syna, který miluje stavebnice LEGO a oči se mu rozzáří kdykoliv, když vidí stavebnici v letácích nebo v obchodech. Ta radost, když může začít stavět nový model se prostě nedá ani popsat. Dokonce i můj druhý syn, který se blíží k pubertálnímu věku, se zastaví a staví s ním.
Je vám povědomý pocit, když kouknete do dětského pokoje a vidíte jen tisíce kostiček lego a plno modelů, které jsou postaveny, ale dítěti je líto je znovu rozložit? Nebo patříte k těm, rodičům co trvají na rozložení modelu a stavíte s dítětem něco dalšího a zajímavějšího? Já zažívala oba pocity 🙂 Dokonce i ten, když jdete v noci dát dítěti pusu a náhle se do vaší nohy zaryje kostička ze stavebnice, nebo na ní uklouznete a po krkolomném pádu se vám kostička zaryje do těch nejroztodivnějších partií:-)
Zjistila jsem, že je možno zakoupit licenci francheezy a umožnit i dětem ze severní Moravy, aby mohly využívat výhod konceptu firmy a užít si hry s kostičkami LEGO a hrou se vzdělávat.
Sešla jsem se s paní Leshovou, která mi vše podrobně vysvětlila a já pro projekt zahořela ještě více.
Nebylo co řešit, pustila jsem se do něčeho nového a nelituji! Vidět rozzářené tváře dětí, které stavějí nové a nové modely, učí se novým věcem, rozvíjí svou motoriku a svou kreativitu i disciplíně, když na konci hodiny kostičky uklízí Pokaždé, když kroužek končí slyším „To bylo super“, „To je škoda, že už musíme končit„ nebo „Přijdeš i příště?“!
Ale nejkrásnější jsou ty jiskřičky v dětských očích, když se věnují stavění modelů a pak vidí výsledek!
Kde působíme?

https://cz.bricks4kidz.com/index.php…
Chcete, abychom působili i u Vás ? Napište mi: rslavikova@bricks4kidz.com a určitě se domluvíme.

Přeji Vám krásné jarní dny
Radka Slavíková
www.bricks4kidz.cz/ostravajih

 

americanczech-republic

Photo Gallery

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.
Type: OAuthException
Code: 10
Click here to Troubleshoot.
View Full Facebook Gallery

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.