POMŮŽEME JAK MŮŽEME

Vážení rodiče,

Jak zabavit děti, na tak dlouhou dobu a zachovat si u toho nadhled a mít aspoň chvilku na svoji práci? Pokusíme se Vám pomoci aspoň vymýšlením pracovních listů pro Vaše děti. Když je nemůžeme zabavit osobně, tak aspoň takto!
Budeme Vám připravovat pracovní listy se zajímavými a atraktivními pohádkovými či LEGO postavami. Třeba si v tom Vaše děti najdou zalíbení a přijde Vám to vhod….  TYTO LISTY BUDEME PRŮBĚŽNĚ PŘIDÁVAT NA NÁŠ FACEBOOK.

Každý den na naší facebookové stránce přibude nová LEGO VÝZVA, kterou mohou děti plnit. Naše úkoly prověří dětskou fantazii i schopnosti stavět z kostek LEGO. Děti se zabaví a rodiče budou mít aspoň chvíli pro sebe. Modely, které Vaše děti postaví, můžete vyfotit a poslat do komentářů – autor nejlepšího modelu dne navíc vyhraje malý DÁREK! Tak neváhejte a zapojte se také!

Můžete si hrát s námi!

MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ

Vážení rodiče,

na základě Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR ze dne 10. 3. 2020 se uzavírají ode dne 11. 3. 2020 všechny základní školy. Vzhledem k tomuto, nebudou naše kroužky – tj. Bricks4Kidz  probíhat po dobu uzavření škol. O způsobu náhrady Vás budeme informovat. 

Od 12.3.2020 se nebudou konat kroužky Bricks4Kidz ani v rodinných centrech.

Všem přejeme, co nejklidnější období a hodně ohleduplnosti a zdraví.

 

LETNÍ POBYTOVÉ TÁBORY

 

REGISTROVAT SE MŮŽE JIŽ NYNÍ

  1. Turnus je již obsazen !

 

LETNÍ PŘÍMĚSTKÉ TÁBORY

Registrovat se můžete již nyní !

MIMOŠKOLNÍ KROUŽKY

 

Bricks 4 Kidz® mimoškolní programy pracují s LEGO® kostičkami, které dětem přinášejí vzdělání formou hry. Každá hodina je jedinečná, zábavná a bohatá na informace i zážitky. Na hodinách používáme LEGO® kostičky, které milují již celé generace dětí na celém světě. Specializujeme se na LEGO® Technic, které dětem umožňuje sestavit pohyblivé modely a poznat, jak fungují různé zajímavé předměty.

 

WORKSHOPY

 

Na Bricks 4 Kidz® workshopech se děti dozví o zajímavých tématech a pomocí stavění tématických modelů z LEGO® kostiček si probírané téma lépe představí a pochopí jej. Děti se tak učí formou hry, během které zapojují více smyslů, a proto získané informace snáze uchovají, navíc rozvíjejí svou tvořivost a jemnou motoriku.

TÁBORY

Bricks 4 Kidz® tábory jsou pro děti skvělý a zábavný způsob, jak strávit své školní prázdniny a volný čas! Děti staví z kostiček LEGO® speciálně navržené modely, hrají hry a objevují svět strojírenství, architektury a filmové tvorby.

OSLAVY

 

Oslavte narozeniny svého dítěte na jedinečné party Bricks 4 Kidz®! Společné vzpomínky postavíme z oblíbených LEGO® kostiček, které jistě potěší chlapce i dívky od předškoláků až po děti na druhém stupni ZŠ. Oslavenec se navíc může těšit na drobnou upomínku na tuto neobvyklou oslavu.

 

ROBOTIKA

 

Vyzkoušejte naše jedinečné lekce juniorské a pokročilé robotiky. Děti během nich staví motorizované modely a jednoduše je přivádí k životu použitím LEGO® WeDo® softwaru. Postupným zvyšováním dovedností přejdou děti k LEGO® EV3 Mindstorms® lekcím a náročnějšímu robotickému stavění a programování!

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

+420 727 960 657

Vítejte v Bricks 4 Kidz® Ostrava Jih a Karviná

Kurzy Bricks 4 Kidz® dávají dětem přiležitost společně se učit, stavět a hrát si...s kostičkami LEGO®.

Programy jsou postaveny na našich vlastních modelových pláncích, navržených inženýry a architekty, které jsou plné nápaditých témat, například vesmír, stavitelství i zábavné parky. Speciální projektové sady Bricks 4 Kidz® umožňují vzdělávat děti v daných oblastech formou her. V Bricks 4 Kidz® zastáváme názor, že se žáci nejvíce naučí skrze činnosti, ve kterých mohou zapojit svou zvídavost a kreativitu.

Libí se Vám koncept Bricks 4 Kidz a rádi byste se připojili aktivně? Klikněte zde nebo zavolejte na tel. číslo 727 960 657 a my Vám rádi zodpovíme Vaše otázky.

Photo Gallery

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: (#10) This endpoint requires the 'manage_pages' permission or the 'Page Public Content Access' feature. Refer to https://developers.facebook.com/docs/apps/review/login-permissions#manage-pages and https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#reference-PAGES_ACCESS for details.
Type: OAuthException
Code: 10
Click here to Troubleshoot.

View Full Facebook Gallery

Stavíme úžasné modely

 

Bricks 4 Kidz® programy pracují s LEGO® kostičkami, ze kterých děti staví speciálně navržené modely, což jim přináší vzdělání formou hry a navíc rozvíjejí svou tvořivost a jemnou motoriku.

Mají pocit, že si jen HRAJÍ. A Vy přitom víte, že se UČÍ.

Aktuální rozvrh

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.