MIKULÁŠ S LEGEM

TO BUDE JÍZDA! Přijďte s námi oslavit Mikuláše ? Přijde ČERT, MIKULÁŠ i ANDĚL. PROGRAM: od 16,30 Budeme stavět vánoční modely – motorizované i nemotorizované, pro kluky i holky!☃️. V 18,15 přijde Mikuláš s doprovodem a pro hodné děti bude mít i odměnu. Možná bude mi malá tombola 🙂 Cena vstupného je 180 Kč + 150 Kč balíček ( pokud si rodiče nepřiesou svůj balíček)?‍♂️??? Hlásit se můžete na www.bricks4kidz.cz/ostravajih v sekci AKTUALNI ROZVRH. Sejdeme se v Dětmarovicích v Dělnickém domě 🙂

MIKULÁŠ S LEGEM - Zaregistrujte se zde !

PŘEDMIKULÁŠSKÉ ŘÁDĚNÍ S LEGO KOSTIČKAMI

Potřebujete na nákupy , ale děti se nudí? Dopřejte jim dobrou zábavu s kostičkami LEGO.

2.12.2017 od 13:00 do 16: mohou v areálu Dolu Michal zažít zábavné odpoledne s motorizovanými i nemotorizovanými modely z kostiček LEGO.

Stavět budeme již v předvánočním duchu. Děti dostanou i předmikulášský balíček 🙂

REGISTRACE ZDE

BONUSOVÝ PROGRAM

Pro fanoušky LEGO® hrátek jsem připravili věrnostní program.

Nasbírej  8 razítek a získej 15% slevu na Tebou vybranou akci + malý dárek.

Kartičku si vyžádejte u svého lektora.

Začátek akce je 1.11.2017.

Sledujte náš aktuální rozvrh.

PRAVIDLA ZDE

MIMOŠKOLNÍ KROUŽKY

Bricks 4 Kidz® mimoškolní programy pracují s LEGO® kostičkami, které dětem přinášejí vzdělání formou hry. Každá hodina je jedinečná, zábavná a bohatá na informace i zážitky. Na hodinách používáme LEGO® kostičky, které milují již celé generace dětí na celém světě. Specializujeme se na LEGO® Technic, které dětem umožňuje sestavit pohyblivé modely a poznat, jak fungují různé zajímavé předměty.

Program Bricks 4 Kidz

WORKSHOPY

Na Bricks 4 Kidz® workshopech se děti dozví o zajímavých tématech a pomocí stavění tématických modelů z LEGO® kostiček si probírané téma lépe představí a pochopí jej. Děti se tak učí formou hry, během které zapojují více smyslů, a proto získané informace snáze uchovají, navíc rozvíjejí svou tvořivost a jemnou motoriku.

Program Bricks 4 Kidz

TÁBORY

Bricks 4 Kidz® tábory jsou pro děti skvělý a zábavný způsob, jak strávit své školní prázdniny a volný čas! Děti staví z kostiček LEGO® speciálně navržené modely, hrají hry a objevují svět strojírenství, architektury a filmové tvorby.
Program Bricks 4 Kidz

OSLAVY

Oslavte narozeniny svého dítěte na jedinečné party Bricks 4 Kidz®! Společné vzpomínky postavíme z oblíbených LEGO® kostiček, které jistě potěší chlapce i dívky od předškoláků až po děti na druhém stupni ZŠ. Oslavenec se navíc může těšit na drobnou upomínku na tuto neobvyklou oslavu.

Nabídka oslav

ROBOTIKA

Vyzkoušejte naše jedinečné lekce juniorské a pokročilé robotiky. Děti během nich staví motorizované modely a jednoduše je přivádí k životu použitím LEGO® WeDo® softwaru. Postupným zvyšováním dovedností přejdou děti k LEGO® EV3 Mindstorms® lekcím a náročnějšímu robotickému stavění a programování!

Program Bricks 4 Kidz

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

+420 727 960 657

Vítejte v Bricks 4 Kidz® Ostrava Jih a Karviná

Kurzy Bricks 4 Kidz® dávají dětem přiležitost společně se učit, stavět a hrát si...s kostičkami LEGO®.

Programy jsou postaveny na našich vlastních modelových pláncích, navržených inženýry a architekty, které jsou plné nápaditých témat, například vesmír, stavitelství i zábavné parky. Speciální projektové sady Bricks 4 Kidz® umožňují vzdělávat děti v daných oblastech formou her. V Bricks 4 Kidz® zastáváme názor, že se žáci nejvíce naučí skrze činnosti, ve kterých mohou zapojit svou zvídavost a kreativitu.

Libí se Vám koncept Bricks 4 Kidz a rádi byste se připojili aktivně? Klikněte zde nebo zavolejte na tel. číslo 727 960 657 a my Vám rádi zodpovíme Vaše otázky.

Chcete být pravidelně informován o připravovaných workshopech, táborech a novinkách? Vložte níže svůj email a my Vám napíšeme, na co se můžete následující měsíc těšit.

* nutné
 

Stavíme úžasné modely

Bricks 4 Kidz® programy pracují s LEGO® kostičkami, ze kterých děti staví speciálně navržené modely, což jim přináší vzdělání formou hry a navíc rozvíjejí svou tvořivost a jemnou motoriku.

Mají pocit, že si jen HRAJÍ. A Vy přitom víte, že se UČÍ.

Aktuální rozvrh

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.