STREET GAME FESTIVAL

Chcete spojit sportovní zážitky se zážitky stavění z kostek Lego®? Můžete! Přijďte se na tento festival sportu, zábavy a her podívat také! Už teď vám můžu slíbit, že na vás čeká stavění modelů se sportovní tématikou a spoustu her k tomu. Více informací získáte na  www.streetgamefestival.cz.

 

Příměstský tábor VESMÍRNÉ DOBRODRUŽSTVÍ

Před dávnými časy, v předaleké galaxii…

Kdo by neznal hvězdné války a moudrého Yodu? Tento tábor je inspirován americkým Národním úřadem pro letectví a kosmonautiku NASA a světově proslulou ságou Star Wars®. Tábor je plný modelů a her, které děti ohromí a roztočí jejich představivost do neuvěřitelných otáček!

Příměstský tábor ŠKOLA SUPERHRDINŮ

Užij si zábavu s Bricks 4 Kidz® při stavbě cool modelů Superhrdinů z LEGO® kostiček. Objev, jakými super vlastnostmi každý hrdina disponuje, překonávej výzvy a chraň svůj kostičkový svět proti všemu zlu s našimi dynamickými stavebnicemi. Batman, Spiderman, Kapitán America, Iron Man, Hulk a další postavy čekají, až ožijí v rukou vašich dětí.

Příměstský tábor MINING AND CRAFTING

Nechej doma vypnutý počítač, uteč od obrazovky a zažij skutečný svět Minecraft s kostičkami LEGO® na našem tvůrčím táboře! Začni budováním vlastních přístřešků, mobů, critterů a nástrojů z tradičních kostiček. Každý den budeš čelit novým výzvám při stavění pohyblivých Bricks 4 Kidz® modelů a craftování klíčových prvků z populární hry.

Příměstský tábor EXTREME NINJAS

Fandové filmu LEGO NINJAGO® si přijdou na své. Postav si motorizované modely z kostek LEGO® na téma tohoto oblíbeného filmu! Kai, Jay, Evil, Lloyd, Mistr Wu a další postavičky čekají! Prožijeme spoustu zábavy a her uvnitř i venku!

Mimoškolní kroužky Opava

 

 

 

Bricks 4 Kidz ® mimoškolní programy pracují s LEGO® kostičkami, které dětem přinášejí vzdělání formou hry. Každá hodina je zábavná, bohatá na informace a zážitky. Využíváme klasických kostiček, které milují již celé generace dětí na celém světě.

 

 

Workshopy Opava

Bricks 4 Kidz® workshopy s použitím LEGO® kostiček, které děti milují, zhmotní probíranou látku a umožní její lepší pochopení. Bricks 4 Kidz® přinese do výuky více tvořivosti, nápaditosti, dynamiku a hravou formou propojí všechny smysly.

Příměstské tábory Opava

Bricks 4 Kidz® tábory jsou pro děti skvělý a zábavný způsob, jak strávit své školní prázdniny a volný čas! Děti si z kostiček LEGO® postaví speciálně navržené modely, hrají hry a objevují svět strojírenství, architektury a filmové tvorby.

Narozeninové oslavy Opava

Oslavte narozeniny svého dítěte na jedinečné party Bricks 4 Kidz®! Společné vzpomínky postavíme z oblíbených LEGO® kostiček, které jistě potěší chlapce a dívky od předškoláků až po děti na druhém stupni ZŠ.

Robotika

LEGO® WeDo® softwarového programu. Se zvyšováním vašich dovedností postoupíte k LEGO® EV3 Mindstorms® lekcím k více náročnějšímu robotickému stavění a programování!

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

+420 775 626 003

Bricks 4 Kidz® – Opava

Kurzy Bricks 4 Kidz® dávají dětem příležitost společně se učit, stavět a hrát si… s kostičkami LEGO®.

Programy jsou postaveny na našich vlastních modelových pláncích, navržených inženýry a architekty, které jsou plné nápaditých témat, například vesmír, stavitelství i zábavné parky. Speciální projektové sady Bricks 4 Kidz® umožňují vzdělávat děti v daných oblastech formou her. V Bricks 4 Kidz® zastáváme názor, že se žáci nejvíce naučí skrze činnosti, ve kterých mohou zapojit svou zvídavost a kreativitu.

 

icon-francise-posts

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Click here to Troubleshoot.

Mají pocit, že si jen HRAJÍ. A Vy přitom víte, že se UČÍ.

Aktuální rozvrh

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2018 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.