Mimoškolní kroužky Opava

Bricks 4 Kidz ® mimoškolní programy pracují s LEGO® kostičkami, které dětem přinášejí vzdělání formou hry. Každá hodina je zábavná, bohatá na informace a zážitky. Využíváme klasických kostiček, které milují již celé generace dětí na celém světě.
Program Bricks 4 Kidz®

Clash of Bricks

Motorizované modely na téma Clash of Bricks. Goblini, lukostřelci, barbaři a další modely inspirované touto hrou.
PŘIHLÁŠENÍ

Minecraft

Steve skáče radostí, když představuje nejnovější členy svého Minecraft® světa. Děti si spolu s námi vytvoří svoje vlastní postavy, mozaiky i tradiční modely z kostek Lego®.
PŘIHLÁŠENÍ

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR Juniorská robotika s WeDo 2.0

Vytvořte si vlastní program, díky němuž vás budou vaše modely na slovo poslouchat! Letadlo v pravidelném rytmu poletí a pak se samo zastaví, kolotoče se budou samy otáčet, auta jezdit…Přijďte to vyzkoušet!
Robotika WeDo 2.0 si klade za cíl zvýšit zájem dětí o vědu, techniku, technologie a programování včetně získání kompetencí v těchto oborech.

Přihlášení

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR Transformers

Boj mezi hrdinskými Autoboty a zlými Decepticony vrcholí! Pomozte nám zachránit tento svět! Postavte modely aut, a přetvořte je na Prime Bota, Bumble Bota a další Boty. Staňte se na chvíli hrdiny tohoto světa! Připravte se na stavění a zjistěte, jak váš model funguje! Tyto úžasné modely se mění na roboty, vozidla a další. Staňte se inženýrem a využijte vlastní představivost k vytvoření něčeho jedinečného!

Přihlášení

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR Brick City

Pojďme spolu vybudovat kompletní město! Rádi si Vaše děti staví modely budov a dopravních prostředků? Přihlaste je na náš příměstský tábor! Na táboře Brick City Engineers se děti na týden stanou architekty a inženýry, postaví si domy, stavební stroje, ulice se semafory, policejní stanici, letiště a mnoho dalších modelů z kostek Lego® Technic.

Přihlášení

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR Batman - Hrdinové proti padouchům

Vstupte do tmavého města, kde žije nebezpečný Joker a další zlí darebáci v něm působí jen zmatek. Naštěstí existuje hrdina, který se objevuje každou noc a bojuje proti zločinu! Přivolejte Batmana pomocí světelného znamení a společně mu pomozte ochránit město před padouchy! Dobrodružství s kostkami Lego® a batmanovskými hrdiny začíná!

Přihlášení

Workshopy Opava

Bricks 4 Kidz® workshopy s použitím LEGO® kostiček, které děti milují, zhmotní probíranou látku a umožní její lepší pochopení. Bricks 4 Kidz® přinese do výuky více tvořivosti, nápaditosti, dynamiku a hravou formou propojí všechny smysly.
Program Bricks 4 Kidz®

Příměstské tábory Opava

Bricks 4 Kidz® tábory jsou pro děti skvělý a zábavný způsob, jak strávit své školní prázdniny a volný čas! Děti si z kostiček LEGO® postaví speciálně navržené modely, hrají hry a objevují svět strojírenství, architektury a filmové tvorby.
Program Bricks 4 Kidz®

Narozeninové oslavy Opava

Oslavte narozeniny svého dítěte na jedinečné party Bricks 4 Kidz®! Společné vzpomínky postavíme z oblíbených LEGO® kostiček, které jistě potěší chlapce a dívky od předškoláků až po děti na druhém stupni ZŠ.
Narozeninové oslavy Bricks 4 Kidz®

Robotika

LEGO® WeDo® softwarového programu. Se zvyšováním vašich dovedností postoupíte k LEGO® EV3 Mindstorms® lekcím k více náročnějšímu robotickému stavění a programování!
Program Bricks 4 Kidz®

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

+420 775 626 003

Bricks 4 Kidz® – Opava

Kurzy Bricks 4 Kidz® dávají dětem příležitost společně se učit, stavět a hrát si… s kostičkami LEGO®.

Programy jsou postaveny na našich vlastních modelových pláncích, navržených inženýry a architekty, které jsou plné nápaditých témat, například vesmír, stavitelství i zábavné parky. Speciální projektové sady Bricks 4 Kidz® umožňují vzdělávat děti v daných oblastech formou her. V Bricks 4 Kidz® zastáváme názor, že se žáci nejvíce naučí skrze činnosti, ve kterých mohou zapojit svou zvídavost a kreativitu.

 

icon-francise-postsPoslední příspěvky

3 days ago

Bricks 4 Kidz - Okres Opava

Sobotní workshop Bricks 4 Kidz® Opava na téma Želvy Ninja z kostek Lego®. ... See MoreSee Less

Video image

Chcete zabavit své děti? Přihlaste je na náš sobotní workshop! I když počasí vybízí ke hře venku, věřím, že 2 hodiny strávené stavěním z kostek Lego®, může vaše děti oslovit. Na vaše děti čekají modely Raphaela, Leonarda, Třísky, Trhače a další modely inspirované seriálem Želvy Ninja. Cena je 200Kč/2 hodiny, sourozenec má slevu 25%. Přihlásit se můžete na:https://cz.bricks4kidz.com/index.php?action=location&location=8 ... See MoreSee Less

Chcete zabavit své děti? Přihlaste je na náš sobotní workshop! I když počasí vybízí ke hře venku, věřím, že 2 hodiny strávené stavěním z kostek Lego®, může vaše děti oslovit. Na vaše děti čekají modely Raphaela, Leonarda, Třísky, Trhače a další modely inspirované seriálem Želvy Ninja. Cena je 200Kč/2 hodiny, sourozenec má slevu 25%. Přihlásit se můžete na:https://cz.bricks4kidz.com/index.php?action=location&location=8

Bricks 4 Kidz ® Opava. V jiné škole děti probírají téma Inženýrské dobrodružství. První model je Elektromobil. ... See MoreSee Less

View on Facebook

Kroužek Bricks 4 Kidz®™ Opava. Děti se učí jak funguje padací most. ... See MoreSee Less

View on Facebook

Mají vaše děti rády superhrdiny? V sobotu jsme pro milovníky jednoho takového - Batmana - připravily workshop na toto téma. Děti stráví 2 hodiny stavěním modelů Batmana, Jokera a vůbec všeho co s ním souvisí. Pomůže i vaše dítě Batmanovi ochránit město před zlými padouchy? Přihlásit je můžete na: cz.bricks4kidz.com/index.php?action=location&location=8
Cena 200 Kč/2 hodiny, sourozenec má slevu 25%.
... See MoreSee Less

Mají vaše děti rády superhrdiny? V sobotu jsme pro milovníky jednoho takového - Batmana - připravily workshop na toto téma. Děti stráví 2 hodiny stavěním modelů Batmana, Jokera a vůbec všeho co s ním souvisí. Pomůže i vaše dítě Batmanovi ochránit město před zlými padouchy? Přihlásit je můžete na: https://cz.bricks4kidz.com/index.php?action=location&location=8
Cena 200 Kč/2 hodiny, sourozenec má slevu 25%.
Load more

Mají pocit, že si jen HRAJÍ. A Vy přitom víte, že se UČÍ.

Aktuální rozvrh

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.