Mimoškolní kroužky Opava

 

 

 

Bricks 4 Kidz ® mimoškolní programy pracují s LEGO® kostičkami, které dětem přinášejí vzdělání formou hry. Každá hodina je zábavná, bohatá na informace a zážitky. Využíváme klasických kostiček, které milují již celé generace dětí na celém světě.

 

 

Program Bricks 4 Kidz®

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR Transformers

 

 

Boj mezi hrdinskými Autoboty a zlými Decepticony vrcholí! Pomozte nám zachránit tento svět! Postavte modely aut, a přetvořte je na Prime Bota, Bumble Bota a další Boty. Staňte se na chvíli hrdiny tohoto světa! Připravte se na stavění a zjistěte, jak váš model funguje! Tyto úžasné modely se mění na roboty, vozidla a další. Staňte se inženýrem a využijte vlastní představivost k vytvoření něčeho jedinečného!

 

Přihlášení

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR Brick City

Pojďme spolu vybudovat kompletní město! Rádi si Vaše děti staví modely budov a dopravních prostředků? Přihlaste je na náš příměstský tábor! Na táboře Brick City Engineers se děti na týden stanou architekty a inženýry, postaví si domy, stavební stroje, ulice se semafory, policejní stanici, letiště a mnoho dalších modelů z kostek Lego® Technic.

Přihlášení

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR Batman - Hrdinové proti padouchům

Vstupte do tmavého města, kde žije nebezpečný Joker a další zlí darebáci v něm působí jen zmatek. Naštěstí existuje hrdina, který se objevuje každou noc a bojuje proti zločinu! Přivolejte Batmana pomocí světelného znamení a společně mu pomozte ochránit město před padouchy! Dobrodružství s kostkami Lego® a batmanovskými hrdiny začíná!

Přihlášení

Workshopy Opava

Bricks 4 Kidz® workshopy s použitím LEGO® kostiček, které děti milují, zhmotní probíranou látku a umožní její lepší pochopení. Bricks 4 Kidz® přinese do výuky více tvořivosti, nápaditosti, dynamiku a hravou formou propojí všechny smysly.

Program Bricks 4 Kidz®

Příměstské tábory Opava

Bricks 4 Kidz® tábory jsou pro děti skvělý a zábavný způsob, jak strávit své školní prázdniny a volný čas! Děti si z kostiček LEGO® postaví speciálně navržené modely, hrají hry a objevují svět strojírenství, architektury a filmové tvorby.

Program Bricks 4 Kidz®

Narozeninové oslavy Opava

Oslavte narozeniny svého dítěte na jedinečné party Bricks 4 Kidz®! Společné vzpomínky postavíme z oblíbených LEGO® kostiček, které jistě potěší chlapce a dívky od předškoláků až po děti na druhém stupni ZŠ.

Narozeninové oslavy Bricks 4 Kidz®

Robotika

LEGO® WeDo® softwarového programu. Se zvyšováním vašich dovedností postoupíte k LEGO® EV3 Mindstorms® lekcím k více náročnějšímu robotickému stavění a programování!

Program Bricks 4 Kidz®

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

+420 775 626 003

Bricks 4 Kidz® – Opava

Kurzy Bricks 4 Kidz® dávají dětem příležitost společně se učit, stavět a hrát si… s kostičkami LEGO®.

Programy jsou postaveny na našich vlastních modelových pláncích, navržených inženýry a architekty, které jsou plné nápaditých témat, například vesmír, stavitelství i zábavné parky. Speciální projektové sady Bricks 4 Kidz® umožňují vzdělávat děti v daných oblastech formou her. V Bricks 4 Kidz® zastáváme názor, že se žáci nejvíce naučí skrze činnosti, ve kterých mohou zapojit svou zvídavost a kreativitu.

 

icon-francise-posts

Ještě nevíte, jak zabavit děti během letních prázdnin?
Nabízíme vám volná místa na našich příměstských táborech.
Vybírat si můžete ze 4 termínů. Na vaše děti čeká zábava, hry, soutěže, to vše s kostkami Lego a s návody Bricks 4 Kidz.
Přihlásit se můžete na: b4kopava.auksys.com/master/index.php
... See MoreSee Less

Další díl videa, na kterém vidíte, jaké modely staví vaše děti na kroužcích Bricks 4 Kidz Opava, v měsíci květnu. Líbí se vám? Více videí můžete vidět na: www.youtube.com/channel/UC3W8sh-AuwmZ3Dpg1Nhd0Ww/videos?view_as=subscriber&shelf_id=1&view=0&sort=dd
Pokud chcete, aby i vaše děti stavěli takové modely ve vaší škole, dejte mi vědět, zkusíme s tím něco udělat.
... See MoreSee Less

V sobotu si děti stavěly naše modely z kostel Lego® na téma Minecraft. Postavy jako Steve, Creper, End Man a mnoho dalších věcí z této oblíbené PC hry ožily v rukou dětí. Podívejte se na krátké video z této akce. Líbí se vám? ... See MoreSee Less

Podívejte se na krátké video, abyste viděli, co staví děti na našich školních kroužcích. Je to jen pár modelů, které děti staví v měsíci květnu. Chcete, aby i vaše děti strávily čas v družině stavěním? Není nic jednoduššího, než je přihlásit příští školní rok! ... See MoreSee Less

Nevíte jak zabavit své děti v sobotu dopoledne?
Máme pro vás připraven workshop na téma Minecraft. Děti si z kostek Lego® a z plánků Bricks 4 Kidz® postaví motorizované i nemotorizované modely postav inspirované touto PC hrou. Přihlásit své dítě můžete na mdrexler@bricks4kidz.com nebo na tel. č. 775 626 003.
Cena je 200 Kč/2 hod.
Sourozenec má slevu 25% slevu.
... See MoreSee Less

Nevíte jak zabavit své děti v sobotu dopoledne?
Máme pro vás připraven workshop na téma Minecraft. Děti si z kostek Lego® a z plánků Bricks 4 Kidz® postaví motorizované i nemotorizované modely postav inspirované touto PC hrou. Přihlásit své dítě můžete na mdrexler@bricks4kidz.com nebo na tel. č. 775 626 003.
Cena je 200 Kč/2 hod. 
Sourozenec má slevu 25% slevu.

Comment on Facebook

Dobry vecer, mate jeste volne misto? Dekuji ☺️

Load more

Mají pocit, že si jen HRAJÍ. A Vy přitom víte, že se UČÍ.

Aktuální rozvrh

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2018 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.