Kurzy pro školky

NA PODZIM 2017 OTEVÍRÁME NOVÉ KURZY PRO NEJMENŠÍ DĚTIČKY!

Kurzy budou probíhat v kavárně Beauty Café (www.beautycafe.cz) a jsou určeny pro děti ve věku 2-4 roky. Hodinou Vás a Vaše ratolesti bude provázet vyškolený lektor a s kostkami DUPLO® pomůže dětem objevovat, zkoumat a učit se novým věcem. V našich lekcích se věnujeme tématům jako jsou zvířátka a jejich zvuky, věci kolem nás nebo dopravní prostředky.

Kurzy probíhají od 3.10.2017 do 19.12.2017 v čase 9:45 – 10:30. Délka jednoho kurzu činí 6 lekcí, tzn. 2 kurzy v podzimním bloku, ale je možné se přihlásit i v již probíhajícím bloku. Cena jednoho 6-ti hodinového kurzu je 550 Kč, samostatná lekce stojí 100 Kč. Pro zajištění individuálního přístupu je kapacita max. 5 dětí. Uvítáme, když na lekce budou děti samy bez rodičů, ale pochopíme, když si děti budou chtít užít hodinu i s maminkou či tatínkem. Registrujte se na Vaše jedinečné lekce ZDE.

 

KURZY PRO PŘEDŠKOLNÍ DĚTI

Kurzy Bricks 4 Kidz® prohlubují nezbytné předškolní dovednosti zábavnou formou, což usnadňuje oblíbená stavebnice LEGO®!

Rádi pomůžeme nejmenším dětem najít inspiraci k učení s pomocí barevných kostiček stavebnice DUPLO®.

Každý týden si děti složí jednoduchý model založený na jednom písmenu, zatímco si budou procvičovat důležité předškolní dovednosti zahrnující:

  • písmena
  • rozeznávání opakujících se sérií jevů
  • barvy
  • počítání
  • rozvíjení jemné motoriky
  • učení se správnému umístění a uspořádání.

Vyškolení učitelé Bricks 4 Kidz® si do hodiny přinesou vše potřebné k tomu, aby představili program Bricks 4 Kidz® ve Vaší třídě, včetně kostek stavebnice DUPLO® a pestrobarevných obrázkových plánků.

CHCETE, ABY TYTO PROGRAMY PROBÍHALY VE VAŠICH ŠKOLKÁCH, DĚTSKÝCH SKUPINÁCH NEBO MATEŘSKÝCH CENTRECH? KONTAKTUJTE NÁS PRO VÍCE INFORMACÍ A MOŽNOSTI UKÁZKOVÉ HODINY ZDARMA U VÁS! 

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.