Kurzy pro školky

NA PODZIM 2017 OTEVÍRÁME NOVÉ KURZY PRO NEJMENŠÍ DĚTIČKY!

Kurzy budou probíhat v kavárně Beauty Café (www.beautycafe.cz) a jsou určeny pro děti ve věku 2-4 roky. Hodinou Vás a Vaše ratolesti bude provázet vyškolený lektor a s kostkami DUPLO® pomůže dětem objevovat, zkoumat a učit se novým věcem. V našich lekcích se věnujeme tématům jako jsou zvířátka a jejich zvuky, věci kolem nás nebo dopravní prostředky.

Kurzy probíhají od 3.10.2017 do 19.12.2017 v čase 9:45 – 10:30. Délka jednoho kurzu činí 6 lekcí, tzn. 2 kurzy v podzimním bloku, ale je možné se přihlásit i v již probíhajícím bloku. Cena jednoho 6-ti hodinového kurzu je 550 Kč, samostatná lekce stojí 100 Kč. Pro zajištění individuálního přístupu je kapacita max. 5 dětí. Uvítáme, když na lekce budou děti samy bez rodičů, ale pochopíme, když si děti budou chtít užít hodinu i s maminkou či tatínkem. Registrujte se na Vaše jedinečné lekce ZDE.

 

KURZY PRO PŘEDŠKOLNÍ DĚTI

Kurzy Bricks 4 Kidz® prohlubují nezbytné předškolní dovednosti zábavnou formou, což usnadňuje oblíbená stavebnice LEGO®!

Rádi pomůžeme nejmenším dětem najít inspiraci k učení s pomocí barevných kostiček stavebnice DUPLO®.

Každý týden si děti složí jednoduchý model založený na jednom písmenu, zatímco si budou procvičovat důležité předškolní dovednosti zahrnující:

  • písmena
  • rozeznávání opakujících se sérií jevů
  • barvy
  • počítání
  • rozvíjení jemné motoriky
  • učení se správnému umístění a uspořádání.

Vyškolení učitelé Bricks 4 Kidz® si do hodiny přinesou vše potřebné k tomu, aby představili program Bricks 4 Kidz® ve Vaší třídě, včetně kostek stavebnice DUPLO® a pestrobarevných obrázkových plánků.

CHCETE, ABY TYTO PROGRAMY PROBÍHALY VE VAŠICH ŠKOLKÁCH, DĚTSKÝCH SKUPINÁCH NEBO MATEŘSKÝCH CENTRECH? KONTAKTUJTE NÁS PRO VÍCE INFORMACÍ A MOŽNOSTI UKÁZKOVÉ HODINY ZDARMA U VÁS! 

Photo Gallery

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.
Type: OAuthException
Code: 10
Click here to Troubleshoot.
View Full Facebook Gallery

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.