Příměstské tábory

Letos již potřetí nabízíme naše oblíbené letní příměstské tábory!

Naše příměstské tábory přináší zábavu, zážitky, ale i vzdělání. Každý tábor je jedinečný a neopakovatelný, plný her a soutěží, ale hlavně oblíbených kostek LEGO®! Táborem děti provedou naši zkušení a vyškolení instruktoři. Jsou to budoucí pedagogové, sportovci, milovníci kostek LEGO® a hlavně lidé s velmi pozitivním vztahem k dětem! 🙂 Pro letošní léto jsme připravili opět tábor s tématem Minecraft® … a pozor, Minecraft® II má jiné modely! Nově zařazujeme oblíbené téma Harry Potter®, filmový hit LEGO MOVIE 2, Výlet do světa zvířat a jako naprostou novinku a bombu Juniorskou robotiku (společně s modely na dálková ovládání). Už se těšíte na léto?

Přihlašujte Vaše děti na veškeré akce ZDE. Nejprve je nutné se registrovat do rezervačního systému a poté se na akci přihlaste. V případě dotazů nás kontaktujte na tel. 605 906 866.

TIP: Při přihlášení sourozenců dostane druhé dítě slevu 15% z táborného.

TIP2: Poskytuje Váš zaměstnavatel firemní benefit na aktivity pro Vaše děti? Rádi vystavíme fakturu na proplácející organizaci. Přispívá Vaše zdravotní pojišťovna dětem na tábory? Potvrdíme účast na akci na formuláři Vaší zdravotní pojišťovny.