Příměstské tábory

SITUACE OHLEDNĚ KORONAVIRU:

Po přihlášení Vašeho dítěte / dětí na letní příměstský tábor o letních prázdninách od nás obdržíte výzvu k platbě za tábor a to proto, abyste měli k dispozici číslo bankovního spojení a variabilní symbol. Určitě si kladete otázku, zda se vůbec tábory budou konat a tuto otázku si klademe i my v Bricks 4 Kidz. V současné chvíli se situace jeví tak, že letní prázdniny budou probíhat v normálním režimu a tak by se měly konat i příměstské tábory. Samozřejmě situace se mění prakticky ze dne na den, ale na tábory se zkrátka připravujeme. Pokud by se na naše tábory vztahovala jakákoliv opatření, samozřejmě se jimi budeme řídit. Pokud požádáte Vašeho zaměstnavatele o příspěvek na tábor pro Vaše děti a budete potřebovat vystavit fakturu, neváhejte se na nás obrátit.

Důležité:  Pokud by se stalo, že by se vlivem nějakých opatřeních tábory nemohly proběhnout, vrátíme Vám plnou výši uhrazeného poplatku. 

Přihlašujte Vaše děti na veškeré akce ZDE. Nejprve je nutné se registrovat do rezervačního systému a poté se na akci přihlaste. V případě dotazů nás kontaktujte na tel. 605 906 866.

TIP: Při přihlášení sourozenců dostane druhé dítě slevu 15% z táborného. Poskytuje Váš zaměstnavatel firemní benefit na aktivity pro Vaše děti? Rádi vystavíme fakturu na proplácející organizaci. Přispívá Vaše zdravotní pojišťovna dětem na tábory? Potvrdíme účast na akci na formuláři Vaší zdravotní pojišťovny.


DOTOVANÉ TÁBORY ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY

Pro rodiče s trvalým pobytem na území Regionu Haná či pracující rodiče na území Regionu Haná jsme připravili ve spolupráci s MPSV v rámci programu Operační program zaměstnanost letní příměstské tábory v měsíci srpnu za speciální ceny. Nevíte, zda Vaše obec či místo zaměstnání spadá do území Regionu Haná? Zde naleznete seznam obcí.