Jarní prázdniny s kostkami Lego

Jarní prázdniny se rychle blíží a Vy máte možnost poslat Vaše dítě na příměstský tábor s Bricks 4 Kidz a kostkami LEGO! Tentokrát jsme pro děti nachystali úžasné téma – Akademie superhrdinů! Celý týden budeme objevovat fantastický svět známých postav, stavět zajímavé modely a skvěle se bavit! Připraven je celodenní program včetně venkovních aktivit, celodenní stravné i s pitným režimem zajištěno. Tábor se bude konat v příjemném prostředí dětské kavárny Beauty Café, Masarykova třída 3, Olomouc. Kavárna disponuje narozeninovým sálem, kde budou děti nerušeně pracovat s kostkami LEGO a interiérovým hřištěm, na který máme také přístup.

Přihlášky

Otevíráme další kroužky pro II. pololetí!

S blížícím se II. pololetím otevíráme naše znovu odpolední kroužky! Děti budou pracovat s LEGO® kostičkami, které jim přinesou vzdělání formou hry. Každá hodina je jedinečná, zábavná a bohatá na informace i zážitky. S její pomocí prohlubujeme obecné znalostí dětí a představujeme jim vědu, techniku, strojírenství a další odborné oblasti.

Začátek kurzů je stanoven od února 2018 a každý trvá celkem 12 lekcí rozdělených do dvou tématických bloků.Tento kroužek je vhodný pro děti ve věku 6 – 10 let.

Klikněte pro přihlášky zde

Workshopy

Na Bricks 4 Kidz® workshopech se děti dozví o zajímavých tématech a pomocí stavění tématických modelů z LEGO® kostiček si probírané téma lépe představí a pochopí jej. Děti se tak učí formou hry, během které zapojují více smyslů, a proto získané informace snáze uchovají, navíc rozvíjejí svou tvořivost a jemnou motoriku.

Program Bricks 4 Kidz

Oslavy

Oslavte narozeniny svého dítěte na jedinečné party Bricks 4 Kidz®! Společné vzpomínky postavíme z oblíbených LEGO® kostiček, které jistě potěší chlapce i dívky od předškoláků až po děti na druhém stupni ZŠ. Oslavenec se navíc může těšit na drobnou upomínku na tuto neobvyklou oslavu.

Nabídka oslav

Robotika

Vyzkoušejte naše jedinečné lekce juniorské a pokročilé robotiky. Děti během nich staví motorizované modely a jednoduše je přivádí k životu použitím LEGO® WeDo® softwaru. Postupným zvyšováním dovedností přejdou děti k LEGO® EV3 Mindstorms® lekcím a náročnějšímu robotickému stavění a programování!

Program Bricks 4 Kidz

Video

Děti si na Bricks 4 Kidz® mimoškolních kroužcích, workshopech, táborech a oslavách s LEGO® kostičkami hrají, staví různé modely a při tom se i učí. Zažijí při tom spoustu zábavy, naučí se spolupracovat a navíc si osvojí dovednosti v oblasti techniky a strojírenství.

Program Bricks 4 Kidz

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

+420 605 906 866

Vítejte v Bricks 4 Kidz® Olomouc

Kurzy Bricks 4 Kidz® dávají dětem příležitost společně se učit, stavět a hrát si… s kostičkami LEGO®.

Programy jsou postaveny na našich vlastních modelových pláncích, navržených inženýry a architekty, které jsou plné nápaditých témat, například vesmír, stavitelství i zábavné parky. Speciální projektové sady Bricks 4 Kidz® umožňují vzdělávat děti v daných oblastech formou her. V Bricks 4 Kidz® zastáváme názor, že se žáci nejvíce naučí skrze činnosti, ve kterých mohou zapojit svou zvídavost a kreativitu.

Chcete být pravidelně informován o připravovaných workshopech, táborech a novinkách? Vložte níže svůj email a my Vám napíšeme, na co se můžete následující měsíc těšit.

* nutné
 

Stavíme úžasné modely

Bricks 4 Kidz® programy pracují s LEGO® kostičkami, ze kterých děti staví speciálně navržené modely, což jim přináší vzdělání formou hry a navíc rozvíjejí svou tvořivost a jemnou motoriku.

Mají pocit, že si jen HRAJÍ. A Vy přitom víte, že se i UČÍ.

 

Aktuální rozvrh

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.