Odpolední kroužky 2019/20

Hledáte, jak smysluplně mohou Vaše děti strávit odpolední čas po škole? Přihlaste je na oblíbené kroužky s kostkami LEGO®! Tyto kroužky přinášejí zábavu, ale hlavně vzdělání“ Při naší práci klademe důraz na polytechnické vzdělávání a probouzíme v dětech zájem o obory jako je matematika, fyzika, strojírenství či stavitelství. Každou hodinu stavíme jiný motorizovaný model, každou hodinu přinášíme nové informace.

Workshopy

Na Bricks 4 Kidz® workshopech se děti dozví o zajímavých tématech a pomocí stavění tématických modelů z LEGO® kostiček si probírané téma lépe představí a pochopí jej. Děti se tak učí formou hry, během které zapojují více smyslů, a proto získané informace snáze uchovají, navíc rozvíjejí svou tvořivost a jemnou motoriku.

Narozeninové oslavy

Oslavte narozeniny Vašeho dítěte na jedinečné party Bricks 4 Kidz®! Společné vzpomínky postavíme z oblíbených LEGO® kostiček, které jistě potěší chlapce i dívky od předškoláků až po děti na druhém stupni ZŠ. Oslavenec se navíc může těšit na dárek od nás a hosté na drobnou upomínku na tuto neobvyklou oslavu.

Robotika

Vyzkoušejte naše jedinečné lekce juniorské a pokročilé robotiky. Děti během nich staví motorizované modely a jednoduše je přivádí k životu použitím LEGO® WeDo® softwaru. Postupným zvyšováním dovedností přejdou děti k LEGO® EV3 Mindstorms® lekcím a náročnějšímu robotickému stavění a programování!

Video

Děti si na Bricks 4 Kidz® mimoškolních kroužcích, workshopech, táborech a oslavách s LEGO® kostičkami hrají, staví různé modely a při tom se i učí. Zažijí při tom spoustu zábavy, naučí se spolupracovat a navíc si osvojí dovednosti v oblasti techniky a strojírenství.

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

+420 605 906 866

Vítejte v Bricks 4 Kidz® Olomouc

Kurzy Bricks 4 Kidz® dávají dětem příležitost společně se učit, stavět a hrát si… s kostičkami LEGO®.

Programy jsou postaveny na našich vlastních modelových pláncích, navržených inženýry a architekty, které jsou plné nápaditých témat, například vesmír, stavitelství i zábavné parky. Speciální projektové sady Bricks 4 Kidz® umožňují vzdělávat děti v daných oblastech formou her. V Bricks 4 Kidz® zastáváme názor, že se žáci nejvíce naučí skrze činnosti, ve kterých mohou zapojit svou zvídavost a kreativitu.

Chcete být pravidelně informován o připravovaných workshopech, táborech a novinkách? Vložte níže svůj email a my Vám napíšeme, na co se můžete následující měsíc těšit.

* nutné

Photo Gallery

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.
Type: OAuthException
Code: 10
Click here to Troubleshoot.

View Full Facebook Gallery

Stavíme úžasné modely

 

Bricks 4 Kidz® programy pracují s LEGO® kostičkami, ze kterých děti staví speciálně navržené modely, což jim přináší vzdělání formou hry a navíc rozvíjejí svou tvořivost a jemnou motoriku.

Mají pocit, že si jen HRAJÍ. A Vy přitom víte, že se i UČÍ.

 

Aktuální rozvrh

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2018 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.