Velikonoční prázdniny s kostkami LEGO®

Velikonoční stavění ve čtvrtek 18.4.2019 je to pravé, jak si děti mohou užít jejich prázdniny! Spousta stavění, spousta zábavy a na konci dne krásný dárek pro každého!

Odpolední kroužky ve školním roce 2018/19

I ve školním roce 2018/18 pro děti připravujeme odpolední kroužky ve školách. V měsíci září navštěvujeme školy s ukázkovými lekcemi zdarma. Postupně přidáváme termíny kroužků, tak sledujte náš web, ať můžete Vaše děti přihlásit! Odpolední kroužky s kostkami LEGO® přinášení vzdělání v oblastech přírodovědy, zeměpisu, fyziky aj. hravou formou. Děti staví pohyblivé modely podle srozumitelných návodů. Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®.

Workshopy

Na Bricks 4 Kidz® workshopech se děti dozví o zajímavých tématech a pomocí stavění tématických modelů z LEGO® kostiček si probírané téma lépe představí a pochopí jej. Děti se tak učí formou hry, během které zapojují více smyslů, a proto získané informace snáze uchovají, navíc rozvíjejí svou tvořivost a jemnou motoriku.

Narozeninové oslavy

Oslavte narozeniny Vašeho dítěte na jedinečné party Bricks 4 Kidz®! Společné vzpomínky postavíme z oblíbených LEGO® kostiček, které jistě potěší chlapce i dívky od předškoláků až po děti na druhém stupni ZŠ. Oslavenec se navíc může těšit na dárek od nás a hosté na drobnou upomínku na tuto neobvyklou oslavu.

Robotika

Vyzkoušejte naše jedinečné lekce juniorské a pokročilé robotiky. Děti během nich staví motorizované modely a jednoduše je přivádí k životu použitím LEGO® WeDo® softwaru. Postupným zvyšováním dovedností přejdou děti k LEGO® EV3 Mindstorms® lekcím a náročnějšímu robotickému stavění a programování!

Video

Děti si na Bricks 4 Kidz® mimoškolních kroužcích, workshopech, táborech a oslavách s LEGO® kostičkami hrají, staví různé modely a při tom se i učí. Zažijí při tom spoustu zábavy, naučí se spolupracovat a navíc si osvojí dovednosti v oblasti techniky a strojírenství.

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

+420 605 906 866

Vítejte v Bricks 4 Kidz® Olomouc

Kurzy Bricks 4 Kidz® dávají dětem příležitost společně se učit, stavět a hrát si… s kostičkami LEGO®.

Programy jsou postaveny na našich vlastních modelových pláncích, navržených inženýry a architekty, které jsou plné nápaditých témat, například vesmír, stavitelství i zábavné parky. Speciální projektové sady Bricks 4 Kidz® umožňují vzdělávat děti v daných oblastech formou her. V Bricks 4 Kidz® zastáváme názor, že se žáci nejvíce naučí skrze činnosti, ve kterých mohou zapojit svou zvídavost a kreativitu.

Chcete být pravidelně informován o připravovaných workshopech, táborech a novinkách? Vložte níže svůj email a my Vám napíšeme, na co se můžete následující měsíc těšit.

* nutné

Stavíme úžasné modely

 

Bricks 4 Kidz® programy pracují s LEGO® kostičkami, ze kterých děti staví speciálně navržené modely, což jim přináší vzdělání formou hry a navíc rozvíjejí svou tvořivost a jemnou motoriku.

Mají pocit, že si jen HRAJÍ. A Vy přitom víte, že se i UČÍ.

 

Aktuální rozvrh

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Copyright © 2018 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.