Příměstské tábory

Příměstský tábor Bricks 4 Kidz je svěží a zajímavý způsob, jak mohou děti strávit čas o prázdninách. A to nejen letních.

Aktivity plánujeme i na všechny volné prázdninové pracovní dny v průběhu školního roku, abyste si nemuseli brát dovolenou a měli pro děti zajištěný zábavný celodenní program (7:30 – 16:00).

Tábor má vždy nějaké nosné atraktivní téma, jako např. Vesmírné výpravy, MINECRAFT, Superhrdinové, Pokémon a mnoho dalších. Stavíme nejen pohyblivé modely, mozaiky, velké modely figur, budov podle našich vlastních originálních návodů, ale je zde i prostor pro volné kreativní stavění.

Umožňuje-li to počasí, tak po obědě v partnerské restauraci strávíme i nějakou chvíli při hře venku či na procházce. Celou dobu jsou pod dohledem zkušeného vyškoleného personálu.

Spolupráce s hradeckými školami:
Matěj byl na táboře spokojený, ukazoval nám v mobilu fotky, co postavil, obědy mu chutnaly a tvrdí, že by si to rád zase za rok zopakoval.

Pavel R., Hradec Králové

Mají pocit, že si jen HRAJÍ. A Vy přitom víte, že se UČÍ.

Copyright © 2018 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.