Odpolední kroužky

Na kroužcích pracujeme s LEGO® kostičkami a poskytujeme dětem vzdělání formou hry. Každá hodina je jedinečná, zábavná a bohatá na informace i zážitky. Na hodinách používáme LEGO® kostičky, které milují již celé generace dětí na celém světě. Specializujeme se na LEGO® Technic umožňující dětem sestavit pohyblivé modely a poznat, jak fungují různé zajímavé předměty.

Bricks 4 Biz - Teambuilding

LEGO® kostky jedinečným způsobem podporují kreativní myšlení a pomáhají zaměstnancům vymanit se ze zajetých kolejí tím, že se zaměří na řešení konkrétních problémů a nutí účastníky přemýšlet jiným způsobem.

Tábory a prázdniny

Bricks 4 Kidz®  jsou skvělým a zábavným způsobem, jak mohou děti strávit volné dny, kdy vy jste zrovna v práci. Děti staví z kostiček LEGO® speciálně navržené modely, hrají hry a objevují svět strojírenství, architektury a filmové tvorby.

Narozeninové oslavy

Oslavte narozeniny svého dítěte na jedinečné party Bricks 4 Kidz®! Společné vzpomínky postavíme z oblíbených LEGO® kostiček, které jistě potěší chlapce i dívky od předškoláků až po děti na druhém stupni ZŠ. Oslavenec se navíc může těšit na drobnou upomínku na tuto neobvyklou oslavu.

Učíme se, stavíme a hrajeme si s kostkami LEGO®

Stavíme úžasné modely

V Bricks 4 Kidz® pracujeme s LEGO® kostičkami, ze kterých děti staví speciálně navržené modely přinášející jim vzdělání formou hry, dále rozvíjejí svou tvořivost, jemnou motoriku a týmovou spolupráci.

Mají pocit, že si jen HRAJÍ. A Vy přitom víte, že se UČÍ.

Aktuální rozvrh

Copyright © 2018 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.